Özgecan Aslan için...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çok yazık hala bu zihniyete sahip insanlar var, birde sapkınlıklarının üzerini örtmek için bahane üretmiyorlar mı insan kafayı yiyor. @OceanWave senin gibi bir pisliğin işide yok burada. Birde kalkmış @MF 'a kafa tutmuşsun. Karakterin kadar konuş. Tabi varsa birde millet sizin düşüncelerinizi alıyor burada. Kesin başka hesap açıp yine gelirsin. Boşuna herşey boşuna. Diri diri yakmak nedir yahu? Hangi insanlığa sığar ?
@oceanwave bu şahsiteye cevap vermek bile aslında olayı tartışmaya giriyor. Ben de dayanamadım bir kaç şey dedim. Bu olayın tartışılacak bir yanı yok. Beyefendi demiş ya. Bu benim düşüncem. Banlayamazsınız. Ve bir sürü saçmalık. Anlamadığı şu. Bu olayda yoruma açık bir şey yok. İnsan tecavüze uğramış. Direnince, sapık şerefsizin yüzüne biber gazı sıkınca adam bıçak çekmiş bıçaklamış. Ölmeyince levye ile kafasına defalarca vurmuş. DNA dan bulunamasın diye 2 elini de bileklerinden kesmiş. Daha sonra tanınmayacak hale gelsin diye yakmış ve atmış. Yazmak bile içimi kötü yaptı. Olay bu. Bunun neyini tartışacaksınız bu @oceanwave olan ruh hastası yaratık ile ? Bu olayda "benim fikrim bu" denecek bir şey yok. O yüzden, keşke adalet karşısında da ban yese bu yaratık. Çünkü bu zihniyetle, toplum açısından tehlike arz ediyor. Henüz bir şey yapmamış olmaması, yapmayacağı anlamına gelmiyor. Potansiyel bir tehlike kendileri.
Ve demek istediğim son şey. Öyle iğrenç bir toplum halini aldık ki. Utanıyorum demeye ama, otobüslerde son bayan kalınca, o inmeden otobüsü terk etmeme kararı aldım. Ne yazık ki bu kadar geriledik saltanatı kaldırıp küllerinden doğan modernleşen bir ülke bu kadar hızlı bu hale geldi.

Dostum inancına saygı duyuyorum. Ama istatistiklere bakarsan gerçekten her yerde bu tür suçlar fazla. Sadece müslüman veya dindar ülkelerde olsaydı dediğin haklı olurdu. Bak ne diyorum adam evli fakir de değil dost hayatı falan da yaşayabilir. Zavallı kız onu tahrik edici hiçbir şey yapmamış şimdi burada dinin ne alakası var? Bastırıldı da evlenmiş yani 10 tane partner mi bulsaydık kendisine azgın duygularını tatmin için. Yani diyeceğim o ki etkisi illaki olabilir ama bence çok az. olsa bile.

Yooo, gerçekten de "müslüman veya dindar ülkelerde" daha fazla tecavüz olayları. Bakınız:

Dünya Tecavüz haritası.jpg

Haritada Türkiyenin düşük çıkmasından tek nedeni de ülkemizde taciz ve tecavüz olaylarının örtbas edilmesinden başka bir şey değil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı