Özgün profil fotoğrafı nasıl yapılır?

AhmetMesser

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar şu an kullandığım profil fotoğrafının sigara ve gözlüğünden başka hiçbir vasfı olmadığını düşünüyorum.
Roblox çöplüğünden aldığım karakterime montajlamışım bir sigara başka bir şey yok.
Böyle saçma vasıfsız bir profil fotoğrafıyla gezmek istemiyorum.

Nasıl özgün bir profil fotoğrafı yapacağım?
Belki birkaç çizimle yapılmış profil fotoğrafı örneği atarsınız da benzerini yaparım GIMP'ten.

Ha bir de Anime profili yapmaktır Instagram'dan çalıntı kadın fotoğrafıyla artistlik yapmaktır falan öyle şeyler yapmak istemiyorum.

Arkadaşlar şu an kullandığım profil fotoğrafının sigara ve gözlüğünden başka hiçbir vasfı olmadığını düşünüyorum.
Roblox çöplüğünden aldığım bir karaktere montajlamışım bir sigara başka bir şey yok.

Belki birkaç çizimle yapılmış profil fotoğrafı örneği atarsınız da benzerini yaparım GIMP'ten.

Ha bir de Anime profili yapmaktır Instagram'dan çalıntı kadın fotoğrafıyla artistlik yapmaktır falan öyle şeyler yapmak istemiyorum.
Benim profilim özgün 😁 Benim gibi yapabilirsin arkaya sevdiğin karakter ya da başka bir şey. Önüne de güzel bir fontla nickin. Sonrada tüm fotoğrafa biraz efekt ekle.

Roblox çöplüğünden aldığım karakterime montajlamışım bir sigara başka bir şey yok.

Ha bir de anime profili yapmaktır Instagram'dan çalıntı kadın fotoğrafıyla artistlik yapmaktır falan öyle şeyler yapmak istemiyorum.

İstersen sana DC vereyim benimki gibi ya da ücretsiz güzel bir şeyler yaparım sana DC: HDQ#9999

Yeni konular

Geri
Yukarı