Özürsüz devamsızlık 10'u geçince sınıfta kalınır mı?

Emre447

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, ben 9 sınıfım okula bayağı gün gitmedim.

Özürsüz 9.5
Özürlü 15.

Bu durumda sınıfta kalır mıyım?

Silmiyorlar maalesef özürsüz 10 günde kalıyorum bugün de gitmedim. Bir şey olur mu sizce?

Okuduğum okul: Şafak okulları.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ben 9 sınıfım okula bayağı gün gitmedim.

Özürsüz 9.5
Özürlü 15.

Bu durumda sınıfta kalır mıyım?

Silmiyorlar maalesef özürsüz 10 günde kalıyorum bugün de gitmedim. Bir şey olur mu sizce?

Okuduğum okul: Şafak okulları.

Benim 45 gündü kaldım yüksek ihtimalle kalacaksın bende 9. sınıftayım mesem adında bir sistemleri varmış çalışırken meslek eğitimi alıyorsun asgari ücretin %30'unu veriyorlarmış ben oraya geçtim üniversitelerin hali de ortada kalsan da çok kafaya takamamanı öneririm bu benim fikrimdir (Bugünde gitmediğini saydıysan kalmazsın)

Özürsüz 10
Özürlü 20 gün hakkın var toplamda.
Eğer özürsüz toplamda 5I geçerse belge alamazsın.
Yani 30.5 gün okula gitmezsen sınıfta kalırsın.
Anladım
Benim 45 gündü kaldım yüksek ihtimalle kalacaksın bende 9. sınıftayım mesem adında bir sistemleri varmış çalışırken meslek eğitimi alıyorsun asgari ücretin %30'unu veriyorlarmış ben oraya geçtim üniversitelerin hali de ortada kalsan da çok kafaya takamamanı öneririm bu benim fikrimdir (Bugünde gitmediğini saydıysan kalmazsın)
kesin kalmam demi?

Lisede özürsüz 10.5 olduğu anda kalıyorsun normalde velinle gidince o ay yaptığın devamsızlıkları siliyorlar ama silmiyorlarsa geçmiş olsun.

ben 10 gün olunca kalıyorum diye biliyorum
Sistem otomatik olarak bırakıyor 10 olursa da kalmaszın ama 10.5 olursa kalırsın.
abi suan 9.5 bugun gitmedim yazarlarsa 10.5 olur yazmazlar ise her gün okula gidicem ztn 2-3 haftamiz kalmış
Lisede özürsüz 10.5 olduğu anda kalıyorsun normalde velinle gidince o ay yaptığın devamsızlıkları siliyorlar ama silmiyorlarsa geçmiş olsun.
silmiyorlar abi ya

Dilekçe yazıp özürlüye çevriliyor diye biliyorum velini alıp git bence.

Dilkeçe verdiler bize imzallattilar çeviriliyor mu bilmiyorum yarin gidip ağlarim Max.

Dilkeçe verdiler bize imzallattilar çeviriliyor mu bilmiyorum yarin gidip ağlarim Max.

Bugunu sayarlarsa ciddi ciddi 10.5 oluyor kalırsam babam sanayiye yollar.
Ne yapacağim? Sizce bugün yok yazarlar mi acaba? Yoksa izinli yazarlar mi veliden? Ne yapacağimi gram bilmiyorum lütfen bugün yazmasalar ya.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mantıken kalmış olursun. Devamsızlık Silme diye bir şey yok, geçirme var. Müdür "geçirmeyeceğim" diyemez. Böyle bir durumda MEB'e dilekçe yollayabilirsiniz. Velinizle gidip geçirin devamsızlıkları. Müdür hala inatlaşıyorlarsa son çare MEB'de. Böyle bir hakkı yok.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı