Office 2016-2019 lisansı için güvenilir siteler

stayinghome

Hectopat
Merhaba,

Office 2019 veya 2016 için lisans anahtarı alacağım. Şu ana kadar bulduğum siteler:

Bunların hep müşteri yorumlarında pozitif yorumlar var ama hangisi ne kadar gerçek bilemiyorum. Bunlardan güvenilir bulduğunuz var mı veya hepsi güvenilirdir diyen var mıdır? Başka önerisi olan da varsa beklerim.

Teşekkürler.

Lazımbana daha iyi ama kazık Bence. (Windows keyleri pahalıydı ama Office keyi ucuzmuş, alınabilir)
Siz alıp deneyimlerinizi yazarsanız ben de almayı düşünüyorum.

@The_Gandalf merhaba, sizin yorumlarınız okumuştum da, Sağlamlisanstan Office 365 lisansı almayı düşünüyorm 1 yıllık, retail key mi veriliyor acaba? Cihaz değiştirirsem yeni cihazda da kullanabilir miyim bu anahtarları?

SağlamLisans hesap olarak satıyor.
Bu tehlikeli. Eğer tespit edilirse iptal edilme ihtimali var parandan olursun.

Office 2019 lisans anahtarları zaten Retail olarak satılır.
Tek bir hesaba bağlanır.
Format atıldığında eğer yeniden yükleyip hesabını bağlarsan ve sonrasında etkinleştirme kısmına tıkalrsan zaten otomatik lisanslar.

Kendim de 2019 Pro Plus kullanıyorum aynı şekilde.

Tek bir hesaba bağlanır.
Format atıldığında eğer yeniden yükleyip hesabını bağlarsan ve sonrasında etkinleştirme kısmına tıkalrsan zaten otomatik lisanslar.

sorduğumda cihaza bağlı oluyor 2019 pro plus demişlerdi?

Tek bir hesaba bağlanır.

bir de, office 2019 pro plus retail anahtarı alsam, o anahtar da sonuçta orijinal resmi anahtar olmadığı için yine tehlikeli değil mi? Yani 365 hesabı almak ile 2019 pro plus anhtarı almak arasında ne kadar fark var sağlamlık açısından?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı