Office 2016 nasıl etkinleştirilir?

the.tebriz

Kilopat
Yer
Azerbaijan
Daha fazla  
Arkadaşlar, lisanslı Windows 10 Pro kullanıyorum. Orijinal Office 2016 ISO dosyasını yükledim ve kurulumunu yaptım. Office 2016 için lisans satın almayı düşünürken bir baktım ki, ürün anahtarı falan istemiyor.

Yani normalde, kurulumdan sonra Account kısmında "Product key required" yazısını görmem gerekiyordu. Şimdi ise yok. Acaba lisanslı Windows kullanmam buna sebep mi? Ya da Office 2016'ya hesabımla giriş yaptığım için mi? Demem şu ki, bundan sonra Office 2016'yı sorunsuz ve güvenli şekilde kullanabilir miyim? Lisans falan gerekmiyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır orijinal Windows 10'da olsa Office ayrı olarak satılıyor. Deneme olarak yüklenmiş olabilir çünkü Microsoft hesabına göre deneme sürümü etkinleştiriliyor Office'de.

Eğer bilgisayarınızda zaten kuruluysa vatan computer gibi yerlerde sadece ürün anahtarları satılıyor. Bu şekilde satın alabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır orijinal Windows 10'da olsa Office ayrı olarak satılıyor. Deneme olarak yüklenmiş olabilir çünkü Microsoft hesabına göre deneme sürümü etkinleştiriliyor Office'de.
Şimdi bakıyorum "Product activated" yazıyor.
Eğer bilgisayarınızda zaten kuruluysa vatan computer gibi yerlerde sadece ürün anahtarları satılıyor. Bu şekilde satın alabilirsiniz.
Bence şu an beleşe etkinleştirdim. Nasıl oldu bilmiyorum. Ama ürün etkinleştirildi yazısı var şu an itibariyle.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı