Office 2019 Pro yazılım sahtekarlığı kurbanı olabilirsiniz uyarısı

bafralifatih55

Hectopat
Merhabalar
Office 2019 Pro kullanıyorum. Birkaç gün önce konuda belirttiğim gibi "Lisansınız orijinal olmayabilir. Yazılım sahtekarlığı kurbanı olabilirsiniz." ileti çubuğunda uyarısı çıkmaya başladı. Bu neden kaynaklanıyor olabilir?
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba,
Ben de kendi kendine düzeldi. Şu anda lisans ile alakalı bir hata almıyorum.
Merhaba
Arkadaşlar bu yazılım sahtekarlığı uyarısı tekrar geldi. Birkaç gündür bu şekilde. Galiba güncellemelerle alakalı bir şey. Sizi nir bilginiz var mı?
Lisans sebebiyle oluyor hocam. Bazı lisanslarda olabilir.

Soruna bir çözüm bulabildiniz mi. Sorunu bir türlü gideremedim. Sadece pro plus sürümü için mi böyle yoksa diğer sürümlerde de aynı mı kurup deneyeceğim. Lisans anahtarlarını temizleyip tekrar etkinleştirme yapıldığında bir süre sonra yeniden çıkıyor üstte.

Merhaba öncelikle bu hata lisansınızla ilgili bir problem değil çünkü "orijinal Office Alın" tıklayınca Microsoft 365 satın alma sitesine gönderiyor. Kesinlikle hata değil herhalde herkese böyle iletiler gönderiyorlar bana da geldi.

İyi günler, ben de aynı sorunu yaşıyorum. Bu sorun çözülmediği takdirde ciddi bir problem çıkar mı, ya da net bir çözüm için ne yapılması gerekir?
önemsemeyin hepsi dolandırıcılık
İyi günler, ben de aynı sorunu yaşıyorum. Bu sorun çözülmediği takdirde ciddi bir problem çıkar mı, ya da net bir çözüm için ne yapılması gerekir?
gerekmez ve ciddi bir sorun çıkmaz

Merhaba,
Ben de kendi kendine düzeldi. Şu anda lisans ile alakalı bir hata almıyorum.
Merhaba
Arkadaşlar bu yazılım sahtekarlığı uyarısı tekrar geldi. Birkaç gündür bu şekilde. Galiba güncellemelerle alakalı bir şey. Sizi nir bilginiz var mı?

Son düzenleme:
Çözüm
Korsan kullanıyorum. Aynı uyarıyı bir süredir alıyordum. Keyleri silip yeniden yüklemek bir işe yaramadı. Uygulamayı silip kurulumu tekrar yaptıktan sonra güncelleme yüklemelerini devre dışı bıraktım. Daha sonra lisansladım. Şimdilik sorun çözüldü.

Yeni konular

Geri
Yukarı