Office programlarını Key ile aktifleştirme

gleran

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Office programlarına ihtiyacım var ve bildiğiniz gibi resmi sitedeki fiyatlar çok pahalı. Korsan programlara da bulaşmak istemiyorum. Office programları için Key baktım ve buldum fakat deneme sürümü kurarken kredi kartı istiyor. Deneme sürümünü kredi kartı vermeden kurup daha sonra etkinleştirmenin bir yolu var mı? Varsa link atarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Office programlarına ihtiyacım var ve bildiğiniz gibi resmi sitedeki fiyatlar çok pahalı. Korsan programlara da bulaşmak istemiyorum. Office programları için Key baktım ve buldum fakat deneme sürümü kurarken kredi kartı istiyor. Deneme sürümünü kredi kartı vermeden kurup daha sonra etkinleştirmenin bir yolu var mı? Varsa link atarsanız sevinirim.
Deneme sürümü dediği aslında satın alıyorsunuz ama deneme süresi boyunca ücret ödemiyorsunuz. Bu işlemin haricinde zaten olay manipüle olduğundan korsan oluyor tüm yollar.

Mesela Excel üzerinden düzenlenmiş bir dosyayı Libre Office ile sorunsuz açıp düzenleyebiliyor muyuz?
Evet, açılabiliyor. Çok aşırı komplike dosyalarda sorun yaşanabilir ancak çoğunlukla sorunsuz çalıştırır. Ben alışkanlıktan dolayı Microsoft Office kullanıyorum fakat LibreOffice hem daha hafif hem de ücretsiz ve açık kaynaklı bir yazılım.

Libreoffice indirip kurdum şu an için güzel gözüküyor ve dosyalarla da uyum sağladı sorunsuz açıyor önerenlere teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı