Office ürün anahtarı nedeniyle açılmıyor

melisasu

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bugün klasik bir sınavım var ve Word'de yazmam gerekecek. Ancak şu an girdiğimde ürün anahtarı etkin değil diyor ve kesinlikle yazı yazmama izin vermiyor. Normalde çok kullanan bir insan değilim satın almak istemiyorum 1 gün için. Başka bir yolu yok mu yardımcı olabilir misiniz? Sınavım 12'de arkadaşlar. Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Bugün klasik bir sınavım var ve Word'de yazmam gerekecek. Ancak şu an girdiğimde ürün anahtarı etkin değil diyor ve kesinlikle yazı yazmama izin vermiyor. Normalde çok kullanan bir insan değilim satın almak istemiyorum 1 gün için. Başka bir yolu yok mu yardımcı olabilir misiniz? Sınavım 12'de arkadaşlar. Teşekkürler şimdiden.
Arkadaşlar officeyi silip indirdim. 7 hazirandan önce etkinleştirin diyor. Şu an kullanabilirim yani sanırım bir sorun olmaz değil mi?

Ablam ile aynı saatte sınav. Üniversite gidiyorsun büyük ihtimal.

Google'dan Word kullanabilir ya da arama bölümüne notlar yaz oraya kaydet cevapları.
Arkadaşlar Office'yi silip indirdim. 7 Haziran'dan önce etkinleştirin diyor. Şu an kullanabilirim yani sanırım bir sorun olmaz değil mi?

Kullanabilirsin deneme sürümü çünkü sınavda başarılar:)

Geri
Yukarı