Office uygulamaları için Key önerisi

Skarpagon

Hectopat
Herkese iyi akşamlar. Office 2016 veya 2019 için 100 lirayı geçmeyecek şekilde Key öneriniz var mı? Ayrıca bu bağlantıdaki key güvenilir mi? Ayrıca kaç cihazda kullanabilirim. Sizin önerecekleriniz varsa güvenliğinden emin olduktan sonra önerirseniz sevinirim. Şimdiden mesajlarınız için çok teşekkür ederim.

Herkese iyi akşamlar. Office 2016 veya 2019 için 100 lirayı geçmeyecek şekilde Key öneriniz var mı? Ayrıca bu bağlantıdaki key güvenilir mi? Sizin önerecekleriniz varsa güvenliğinden emin olduktan sonra önerirseniz sevinirim. Şimdiden mesajlarınız için çok teşekkür ederim.

Tam olarak bilmiyorum ama güvenli herhalde forumda birkaç kişi güvenli diyordu ama siz araştırın.

Çıkmaz korkmayın.

Teşekkür ederim yorumlar baktım sıkıntı çıkmadığını söylüyorlar. Değerlendirilebilir bir link.

Daha fazla vermeye gerek yok. Kendi Key'imi 15 TL'ye gitti gidiyordan almıştım hala sıkıntısı yok.

Kaç kere kullanabiliyoruz. Mesela ben format attım sonra tekrar aynı kodu kullanma ihtimalim var mı? Ayrıca iki bilgisayarımda tek bir kod kullanabilir miyim?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı