Offline oyun önerisi

FaLSe

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar selam. 1 gün önce Mafia Definitive Edition'u bitirdim. Buna benzer oyun önerisi istiyorum sizden. Sistemimin hepsini yazmaya gerek yok piyasadaki tüm oyunları kaldıracağına inanıyorum lakin belirteyim. Ekran kartım Sapphire RX 5600XT Pulse. İşlemcim R5 3600. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İzledim de konusu ne hocam tam olarak anlamadım? Grafikleri oynanışı falan nasıl?
İlk oyunun hikayesi, Şehrin kraliçesi bizim karımız bizde onun korumasıyız, şehirde veba çok fazla yayılımış durumda ve bizde araştırma yapmak için uzaklara gidiyoruz, şehire geri döndüğümüz zaman karımız ile balkon tarzı bir yerde konuşurken suikastçiler gelip kraliçeyi öldürüyor ve anında kaybolup gidiyorlar, e tabi o kadar sese korumalar gelip bakınca, elimizde kraliçenin ölüsü ve etrafta kimse yok. E böyle olunca ihale bize kalıyor ve bizi idam etmek için hapse atıyorlar. Gerisini anlatmıyım hocam spoiler yemenizi istemem. Atmosfer olarak sanayileşme çağına yeni girilmiş her yerde fareler ölü insanlar filan var, karanlık bir hava yani. Ve oyunu efsane yapan bir şey daha var, sağdan soldan bulduğumuz notlarda ki hikayeler yan görevler şiirler yarım kalmış hayatlar filan çok süper. Mekanik ise çok güzel ve basit bir şey. Büyü yapabiliyoruz ışınlanma zamanı durdurma ve bir çok şey. Ana silah olarak kılıç var ve diğer elde tutabildiğimiz arbalet pompalı tüfek bomba vb. Yani hocam oyunu size ne kadar anlatsam övsem bitmez tam bir karantina oyunu yani. Unuttuğum baya bir şey var kusura bakmayın baya oldu oynayalı.
İzledim de konusu ne hocam tam olarak anlamadım? Grafikleri oynanışı falan nasıl?
Grafik olarak ise kendine has bir grafiği var günümüz oyunlarından farklı ama asla kötü değil.
2. oyunu merak edersiniz yazmanız yeterli elimden geldiğince sizi aydınlatmaya çalışacağım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı