Ofis için 4000 TL'ye laptop önerisi

Oyun oynayacak mısınız ya da grafik kartı isteyen işlemler yapacak mısınız ?
Oyun oynamayacağım Netflix, Youtube genel olarak internetle ilgili şeyler yapacağım.
Selam dostum, Laptop mu istiyorsun masaüstü mü? Ayrıca attığın linkteki PC'yi önermem şahsen RX 550 günümüzde yetersiz bir ekran kartı, işlemcisi ise çok iç acıcı değil.
Laptop almayı düşünüyordum ama uzun ömürlü olması için masaüstü almak daha mantıklı gibi geliyor. Ayrıca laptoplar malum epey bir pahalı.
Ofis için masaüstü alacaksan APU daha iyi olur. Laptop olarak;
Acer Aspire 5 A514-53 NX.HUPEY.002 i3-1005G1 8 GB 256 GB SSD UHD Graphics 14" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe hocam bu gözüme güzel geldi, bütçem içinde iyi. Kasma gibi sıkıntılar yaşanmaz değil mi? Önceki aldığım laptopta Google'ın açılması için 10 saat bekliyordum çünkü.

Oyun oynamayacağım Netflix, YouTube genel olarak internetle ilgili şeyler yapacağım.

Laptop almayı düşünüyordum ama uzun ömürlü olması için masaüstü almak daha mantıklı gibi geliyor. Ayrıca laptoplar malum epey bir pahalı.

Acer Aspire 5 A514-53 NX.HUPEY.002 i3-1005G1 8 GB 256 GB SSD UHD Graphics 14" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe hocam bu gözüme güzel geldi, bütçem içinde iyi. Kasma gibi sıkıntılar yaşanmaz değil mi? Önceki aldığım laptopta Google'ın açılması için 10 saat bekliyordum çünkü.

Fiyatına göre iyi, Alınır. Ayrıca 256 GB SSD olmasıda çoğu şeyin hızlı açılmasına olanak sağlar.

Fiyatına göre iyi, Alınır. Ayrıca 256 GB SSD olmasıda çoğu şeyin hızlı açılmasına olanak sağlar.
Tek sıkınıtısı 4 GB Ram gibi duruyor, uzun ömürlü olmamasından korkuyorum sadece.

Yeni konular

Geri
Yukarı