Ofis işleri için cihaz önerisi

The Tribal Chief

Hectopat
Makaleler
44
Uzun uzun teknolojik alet (Tablet, telefon, PC, laptop) araştırdım. Eski masaüstü bilgisayarım (Sadece ofis işleri yapıyorum.) ve GM8 32 GB telefon var. Bilgisayardaki şikayetim, oyun oynanmıyor. Telefonda ise karşımdaki kişi duysun diye bağıra bağıra konuşuyorum. Telefonum hafızası daha dolmadı bile. Daha konforlu bir şeyler arıyorum.

Sizce bu duruma göre teknolojik alet almak gereksiz midir?

Oyun oynardım, onu da bıraktım ancak iş bulamazsam zaman geçirmek için Metin 2'ye geri dönerim. Bildiğiniz üzere Metin 2'yi tost makinesi bile kaldırıyor. Öbür türlü başka bir ihtiyacım yok.

Peki hangi cihaz daha çok vakit geçiriyor? Eimdekiler yeterli mi yoksa daha iyisine gerek var mı?

Son düzenleme:
Uzun uzun teknolojik alet (Tablet, telefon, PC, laptop) araştırdım. Eski masaüstü bilgisayarım (Sadece ofis işleri yapıyorum.) ve GM8 32 GB telefon var. Bilgisayardaki şikayetim, oyun oynanmıyor. Telefonda ise karşımdaki kişi duysun diye bağıra bağıra konuşuyorum. Telefonum hafızası daha dolmadı bile. Daha konforlu bir şeyler arıyorum.

Oyun oynardım, onu da bıraktım ancak iş bulamazsam zaman geçirmek için Metin 2'ye geri dönerim. Bildiğiniz üzere Metin 2'yi tost makinesi bile kaldırıyor. Öbür türlü başka bir ihtiyacım yok.

Peki hangi cihaz daha çok vakit geçiriyor? Eimdekiler yeterli mi yoksa daha iyisine gerek var mı?
Elinizdeki bilgisayarın özelliklerini söyleyebilirseniz ve belli bir bütçe ayırabilirseniz bilgisayarı oyun oynanabilir yapabiliriz.(Tabi isterseniz)
Telefonu 2.el alan bir yere satabilirsiniz.
Ve daha iyisini önerebiliriz.

Uzun uzun teknolojik alet (Tablet, telefon, PC, laptop) araştırdım. Eski masaüstü bilgisayarım (Sadece ofis işleri yapıyorum.) Ve GM8 32 GB telefon var. Bilgisayardaki şikayetim, oyun oynanmıyor. Telefonda ise karşımdaki kişi duysun diye bağıra bağıra konuşuyorum. Telefonum hafızası daha dolmadı bile. Daha konforlu bir şeyler arıyorum.

Oyun oynardım, onu da bıraktım ancak iş bulamazsam zaman geçirmek için Metin2'ye geri dönerim. Bildiğiniz üzere Metin2'yi tost makinesi bile kaldırıyor. Öbür türlü başka bir ihtiyacım yok.

Tablet önermem. Fiyatları oldukça yüksekler. Uygun fiyatlı tabletlerinde performansı cebindeki telefondan neredeyse düşük veya aynıdır. O yüzden bu seçeneği eleyelim.
Telefonundan memnunsan, kamerası ve performansı seni tatmin ediyorsa bir telefoncu ile görüşüp telefonun mikrofon ve ahizesini temizletebilirsin. Bu şekilde bu sorunu ortadan kaldırmış olursun.
Bilgisayarda tamamen ihtiyaç meselesi. Fiyatlar çok dengesiz. Zaruri ihtiyacın olmadığı süre satın almanı önermem.
İşten ayrıldıktan sonra ihtiyacın olursa satın alırsın. Bence şimdi ihtiyaçlarını beklemeye al.

Elinizdeki bilgisayarın özelliklerini söyleyebilirseniz ve belli bir bütçe ayırabilirseniz bilgisayarı oyun oynanabilir yapabiliriz.(Tabi isterseniz)
Telefonu 2.el alan bir yere satabilirsiniz.
Ve daha iyisini önerebiliriz.
Hocam aslında yetiyor ama karasız kaldım. En çok Metin 2'den zevk alıyorum. Telefon dediğim gibi sadece ahizesinde sıkıntı var sadece. Öbür türlü bilgisayara UpGrade yapmayı düşünmüyorum. Ama telefon hakkındaki kararım şartlara göre değişkenlik gösterebilir. Teşekkürler.
Tablet önermem. Fiyatları oldukça yüksekler. Uygun fiyatlı tabletlerinde performansı cebindeki telefondan neredeyse düşük veya aynıdır. O yüzden bu seçeneği eleyelim.
Telefonundan memnunsan, kamerası ve performansı seni tatmin ediyorsa bir telefoncu ile görüşüp telefonun mikrofon ve ahizesini temizletebilirsin. Bu şekilde bu sorunu ortadan kaldırmış olursun.
Bilgisayarda tamamen ihtiyaç meselesi. Fiyatlar çok dengesiz. Zaruri ihtiyacın olmadığı süre satın almanı önermem.
İşten ayrıldıktan sonra ihtiyacın olursa satın alırsın. Bence şimdi ihtiyaçlarını beklemeye al.
Kamerası tatmin etmiyor fakat yine memnunum. Zamanla fikrim değişirse düşünürüm ona göre bir şeyler.
Paranız varsa ve sizi zorlamayacaksa değiştirilmeli. Siz hangisinde daha çok zaman geçiriyorsanız ona daha çok bütçe ayırabilirseniz. Telefon tavsiyesi alacağınız zaman beni etiketleyebilirsiniz.
Telefonda çok vakit geçiyor. Genellikle YouTube, Instagram, Chrome, Discord, Twitch ve e-devlet gibi uygulamalar var içinde. Şu an 12 GB boş yerim var. Eğer telefon alacak olursam sizi etiketlerim.

Geri
Yukarı