Ofis koltuğu kaç kilo taşır?

DeSeRT_TR

Hectopat
Daha fazla  

Arkadaşlar, 2020 yılında attığım linkteki koltuğu aldım. 95 kilo idim. Bayağı kullandım fakat zamanla kilo alıp 110 kiloya çıktım, koltuk çatır çutur etmeye başladı. Ben de kırılacak diye korkup koltuğu kaldırdım ve plastik sandalyenin üzerine minder koyup ona oturmaya başladım. Sizce bu koltuklar kaç kiloya kadar taşır, buna oturayım mı tekrar? Ne diyorsunuz? Satıcıya sorduğumda sorumluluk almamak için kaçamak cevaplar veriyor. Sizce kiloyu takmayıp oturmaya devam edeyim mi? Amortisörleri falan kırılmaz, değil mi? Kullanan varsa yazsın. Yardımlarınızı bekliyorum. Plastik sandalye ağrı yapıyor çünkü 😕

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullan gitsin ha kırılmış ha kullanmıyosun ne farkı var bence kırılmaz.
Dostum kırılması sorun değil de , mesele şu. Kullandığım masa ahşap ve dizlerimin masaya çarpmasına 5 cm falan var. Olası bir kırılma durumunda geriye doğru düşersem, dizlerim masaya çarpacak ve PC zarar görecek. Çok para verdim PC'ye sarsıntıdan falan bişey olur diye korkuyorum açıkcası. Yoksa düşmem falan önemli değil, halı var yerde, masa kırılır PC zarar görür diye hassasım biraz.

Ben 120 kilo ile evdeki ve ofisteki koltuklarda rahat rahat oturuyorum, hiçbir şey olmuyor. Ama dandik bir tane koltuğu parçalamışlığım var. Kaliteye göre değişiyor. Gerçi şimdi kullandığım ktuklar marka falan değil ama hiçbir şey olmuyor.

Ben 120 kilo ile evdeki ve ofisteki koltuklarda rahat rahat oturuyorum, hiçbir şey olmuyor. Ama dandik bir tane koltuğu parçalamışlığım var. Kaliteye göre değişiyor. Gerçi şimdi kullandığım ktuklar marka falan değil ama hiçbir şey olmuyor.
Benim arkadaş da 120 kilo , 1500 liralık oyuncu koltuğuna kırılmadan oturuyordu fakat bu linkteki koltuk Türk üretimi, şen ofis diye biryer yapıyor. Türk olunca dandik olur diye korkuyorum açıkcası. Param yetse oyuncu koltuğu alacam 😕 Kullandığın koltuğun linkini veya fotosunu atabilir misin rica etsem ?

Benim arkadaş da 120 kilo , 1500 liralık oyuncu koltuğuna kırılmadan oturuyordu fakat bu linkteki koltuk Türk üretimi, şen ofis diye biryer yapıyor. Türk olunca dandik olur diye korkuyorum açıkcası. Param yetse oyuncu koltuğu alacam 😕 Kullandığın koltuğun linkini veya fotosunu atabilir misin rica etsem ?
Ben koltuğu Ankara Demette bir dükkandan aldım. Marka felan yok üstünde. Bir kaç ay önce 1000-1100 tl civarına almıştım.
20211022_191539.jpg
20211022_191539.jpg

Geri
Yukarı