Ofis koltuğu vs Oyuncu koltuğu

ilker0187

Hectopat
Daha fazla  
850 - 900 TL civarı fileli ofis koltuğu almak mı yoksa 1400 TL civarı oyuncu koltuğu almak mı?

Çok kararsız kaldım, oyuncu koltuğu almaya değer mi? Şu an hemen gidip ofis koltuğu alabilirim, koltuğum kırık. Bir ay daha beklersem oyuncu koltuğu da alabilirim. İşim gereği PC başındayım 8-9 saat artı olarak oyun da oynuyorum.

Bunları temsili olarak attım.

Elbette pahalı ve kaliteli ofis koltukları da var ama onlara bütçem yetmez.

Son düzenleyen: Moderatör:
Galiba bu sorunun net cevabı yok.
Şöyle diyebiliriz gibi:
800-1100 TL arası güzel bir ofis koltuğu alınabilir.
1200-2200 TL civarı da fena olmayan oyuncu koltukları var. 800-1100 civarı ofis koltuklarına göre iyi olabilir.
Ama 2200'den sonra kaliteli ofis koltukları karşımıza çıkıyor. Bu fiyatlarda oyuncu koltukları da var ama ortapedik ve kaliteli ofis koltukları almak daha mantıklı gibi.

Seduna Skagen kullandım, en fazla 3 ay oldu. Birazdan tamamen çöp kutusunun yanına atıp geleceğim. Sırt dayaması oldukça dayanıksız 79 kg olmama ve ara ara oyun oynamak için kullandığım bu koltuk birden fazla yerinden kırıldı. Kullandıkları sünger inanılmaz kalitesiz, şuan elinizle dokunduğunuz anda tabanda ki sert kısmı hissediyorsunuz sünger eridi. Bu modelinde neler kullandılar ne kadar sağlam bilemiyorum ancak aynı malzemeler kullanıldı ise ki yüksek ihtimalle yakın olacağını düşünüyorum uzak durun.

* Görsel isteyen olursa farklı açılardan memnuniyetle fotoğraflayabilirim.

Fileli koltuklara sağlam para basmadığın sürece kaliteli bir şey bekleme ve hawkchair fab V1 ya da V2 bak derim.

Dediğiniz gibi yapacağım, kumaş oyuncu koltuğu alacağım. Ucuz fileli koltuklarda hem oturma kısmı kötü hem de yaslanılan kısım.

Seduna Skagen kullandım, en fazla 3 ay oldu. Birazdan tamamen çöp kutusunun yanına atıp geleceğim. Sırt dayaması oldukça dayanıksız 79 kg olmama ve ara ara oyun oynamak için kullandığım bu koltuk birden fazla yerinden kırıldı. Kullandıkları sünger inanılmaz kalitesiz, şuan elinizle dokunduğunuz anda tabanda ki sert kısmı hissediyorsunuz sünger eridi. Bu modelinde neler kullandılar ne kadar sağlam bilemiyorum ancak aynı malzemeler kullanıldı ise ki yüksek ihtimalle yakın olacağını düşünüyorum uzak durun.

* Görsel isteyen olursa farklı açılardan memnuniyetle fotoğraflayabilirim.
Koçtaş'daki koltuklar kaliteli duruyor. Ucuz koltuk alınacaksa oralara da bakmak lazım. İnternetten ne alacağınızı bilmiyorsunuz.

Şu koltuğu yakından incelemiştim, benim internetten aldığım koltuktan çok daha kaliteli ve sağlam duruyor. Ben internetten idare etsin diye almıştım, çok çabuk dağıldı. Bunu alsam muhtemelen hala sağlamdı.

Geri
Yukarı