Ofis kullanımı için bilgisayar tavsiyesi

SSDli ve Windowslu bu ürünü de değerlendirebilirsin:Captcha Verification

Gerçi yarı fiyatın da altına 2.elde ürün bulunabilir ama sıfır şartsa yapacak birşey yok tabii.
320 serilerinde SSD olsa dahi cızırtı sesiyle ilgili çok şikayetler var. Şikayetvar sitesinde ve Youtube de var şikayetler. Kimsi fan'dan kimiside dosya yazarken HDD olan yerden cızırtı geldiği kanaatinde.

320 serilerinde SSD olsa dahi cızırtı sesiyle ilgili çok şikayetler var. Şikayetvar sitesinde ve Youtube de var şikayetler. Kimsi fan'dan kimiside dosya yazarken HDD olan yerden cızırtı geldiği kanaatinde.
Ablama da 330 modelini almıştık. Hem fan'ı biraz problemli hem de sürekli diskinden cızırtı sesleri geliyor. Mekanik disk olduğu için normaldir diye hiç uğraşmadım. Benim masaüstünde de böyle çünkü, herhangi bir işlem yaparken diskten cızırtılar geliyor.

Donanıma göre değişebilecek bir durum. AMD işlemcili olan da var, Pentium işlelmcili olan da var, birkaç sene önce çıkan da var yani sadece Ideapad 320 üzerinden yapılan şikayetleri olduğu gibi referans almak hata olur. Bu donanımdaki ürünün durumu ve ürünün ofiste kullanılacağı referans alınmalı.

Donanıma göre değişebilecek bir durum. AMD işlemcili olan da var, Pentium işlelmcili olan da var, birkaç sene önce çıkan da var yani sadece Ideapad 320 üzerinden yapılan şikayetleri olduğu gibi referans almak hata olur. Bu donanımdaki ürünün durumu ve ürünün ofiste kullanılacağı referans alınmalı.
Ofis ortamında o ince ses olsa dahi duyulmaz ancak karanlık ve yalnızken duyulabiliyor.
Ablama da 330 modelini almıştık. Hem fan'ı biraz problemli hem de sürekli diskinden cızırtı sesleri geliyor. Mekanik disk olduğu için normaldir diye hiç uğraşmadım. Benim masaüstünde de böyle çünkü, herhangi bir işlem yaparken diskten cızırtılar geliyor.
Fan da dediğiniz gibi ince ses var bence fan çıkışın girişi ince ve kapalı olduğu için o sesi duyabiliyoruz. Acer da mesala yok fakat HDD sesleri vardı. Şimdi Lenovo da tam tersi HDD sesi yok fakat fan sesi sessiz ortamda dizüstünde kullanınca rahat duyabiliyoruz.

Bu modelden alabilirsiniz. Vatan bilgisayar mağazalarına bak sitesinde şuan stokta yok. Freedos olanı Hepsiburada var fakat Win10 için Vatan'a baktım orada yok şuan galiba. Ben aşağı atıyorum seç beğen.

LENOVO ideapad 330 Intel® Core™ i5-8250U-8GB DDR4-1TB-GFX MX150 2GB DDR5-15.6HD-Win10-Gri 81DE0054TX

LENOVO Notebook IP 330-15ARR RYZEN5 8G4G 1TB 10H <== ben bu modelden kullanıyorum performans olarak sizi yarı yolda bırakmaz.

İlk önerdiğinizi tercih ettim aldık teşekkür ederim media marktan hemde oturduğumuz yerdeki mağazada varmış elden teslim alacağım kargo derdi de yok sağolun (Tek kötü yanı taksit seçeneği yokmuş tek çekim gitti )

İlk önerdiğinizi tercih ettim aldık teşekkür ederim media marktan hemde oturduğumuz yerdeki mağazada varmış elden teslim alacağım kargo derdi de yok sağolun (Tek kötü yanı taksit seçeneği yokmuş tek çekim gitti )
Hayırlı olsun. Bu modelle ilgili sorularınız olursa konu açıp etiketleyin. Aynı modelde bende var.

Hayırlı olsun. Bu modelle ilgili sorularınız olursa konu açıp etiketleyin. Aynı modelde bende var.
Sağolun sizin kullandığınızda güzelmişte masraflar fazla artan parayla yazıcı alacağım 3500 TL olanını tercih etmek zorunda kaldım birşey olursa iletişime geçerim tekrardan teşekkürler.

Merhabalar, sigorta acentesinde kullanılacak ağırlıklı olarak fazla internet sekmesi ve ofis programları kullanılacak.
  • 1 TB HDD.
  • 8 GB RAM.
  • i5 düşündüm ileri vadede beni götürmesi için.
ASUS: Captcha Verification

Bu ASUS için sıkıntılı bir modelmiş herkes öyle söylüyor, vazgeçtim.

Lenovo: Captcha Verification

Bunda da AMD ekran kartı varmış ama oyun vs. oynanmayacak.
Ya da i5 olması şart mı farklı işlemci ve 8 GB RAM aktif ofis kullanımı için laptop önerilerinizi bekliyorum.

Merhaba
Küçük bir e ticaret firmasıyız yeni bir ofise geçmek ve 3 adet masaüstü PC almak istiyoruz bu konuda en uygun fiyatla en performanslı ürünleri nereden alabiliriz.
Ve hangi ürünleri tercih etmeliyiz bu konudaki denyimlerinizi paylaşabilir misiniz?
Ağırlıklı olarak Chrome kullanmaktayız Chrome da bazen onlarca sekme açmamız gerekebiliyor.
Bunun haricinde diğer ofiz uygulamlarını kullanacağız.
Değerli önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı