Ofisel XPrime Alpha Fab1 kumaş oyuncu koltuğu nasıldır?

RivRivRiv

Picopat
Daha fazla  

Bayağıdır oyuncu koltuklarına bakıyorum ama normal ofis koltukları bile 1000 TL üstü. Bu koltuğu kullanan var mıdır? Nasıldır? Yorumlarınızı alabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gıcırdama olmasa gayet memnunum aslında ama bir türlü gideremedim lanet olası gıcırdama sesini.

bu marka sosyal medyada yapılan tüm olumsuz yorumları siliyor. o yüzden bu markaya çok mesafeliyim.
1-2 hafta önce sitelerine üç yıldız verdiğim uzun ve detaylı bir yorum yazdım ve yorumumu yayınlamamışlardı. Sitelerine az önce baktım ve yorumumu yayınladıklarını gördüm. Yazdığım yorumu zaten forumda bir konuya da direkt alıntıladım. Almayı düşünen yorumuma bakıp ona göre alabilir.

Bayağıdır oyuncu koltuklarına bakıyorum ama normal ofis koltukları bile 1000 TL üstü. Bu koltuğu kullanan var mıdır? Nasıldır? Yorumlarınızı alabilir miyim?
şahsen ben xdrive akdeniz kumaş modelini kullanıyorum, inceleyebilirsin fiyat biraz pahalı gelebilir ama kaliteli bir ürün istersen bence tercih edebilirsin...

Hocam selamlar Xdrive akdenizden memnun musunuz incelemeniz var mı acaba?
Merhaba, gayet memnunum koltuk zaten tasarım olarak harika, oturma kısmı ve sırt iç kısmı kumaş diğer yerler deri geliyor. Bel ve baş minderi de kumaş deliyor ben şahsen çok beğendim ve kullanımı çok iyi daha öncede Xdrive almıştım kaliteli bir firma ve ürün gayet güzel kesin öneririm.
Yakalayamadım reis :(
Ah be fiyat gayet iyimiş benimde haberim yoktu olsaydı kardeşime alırdım.. :(

Yeni konular

Geri
Yukarı