Ogame 2021'de oynanılır mı?

igrahiga

Decapat
Daha fazla  
Selam ben igrahiga. Bir zamanin sevilen oyunu olan ogame sizce hala oynabilir mi? Oyunun kendisini sevdim. Biraz eglenceli ve strateji ile oynalan bir oyun. Peki sen bu oyunu oynuyor musun? Sonuc olarak esas soru "hala ogame oynalir mi?"

Cevabinizi beklyorum :)
-İgrahiga

Şahsen ben oynamam.

-Xantern

Şahsi fikrim, hayır oynanmaz. O zamanlar hatırlıyorum, 3G bile yoktu. Web tabanlı oyunlar tek seçenekti. Şimdi Elite Dangerous, No Man's Sky gibi oyunlar varken tarayıcı tabanlı uzay oyunu? Bence de vakit kaybı.

Şahsi fikrim, hayır oynanmaz. O zamanlar hatırlıyorum, 3G bile yoktu. Web tabanlı oyunlar tek seçenekti. Şimdi Elite Dangerous, No Man's Sky gibi oyunlar varken tarayıcı tabanlı uzay oyunu? Bence de vakit kaybı.
Hem nostalji hem de uzaktan kontrol.
Bir zamanin sevilen oyunu olan ogame sizce hala oynabilir mi?
Yeni evren açıldığında denemiştim fakat yeni evrende bile insanlara yetişme imkanın yok. Ben parasını basarım diyorsan o ayrı, Ogame artık pay to win bir oyun.
Eski evrenlerde başlamayı bile düşünme zaten.

Hem nostalji hem de uzaktan kontrol.

Yeni evren açıldığında denemiştim fakat yeni evrende bile insanlara yetişme imkanın yok. Ben parasını basarım diyorsan o ayrı, Ogame artık pay to win bir oyun.
Eski evrenlerde başlamayı bile düşünme zaten.
Şahsen ben oynamam.

-Xantern
Boş bir oyun olduğunu düşünüyorum. Bu tarz web tabanlı oyunlar sadece vakit öldürmelik. İlgi çekici yanı yok bence. 10 sene önce oynanırdı.
Bir zamanların efsane oyunuydu takip etmiyorum ama neden oynanmasın.
Hepinizin cevaplariniz icin tesekurler. Bu arada bir yorumu nasil cozum olarak etiketlenir

Geri
Yukarı