"Oğlum da seni sevecek"

Bakın imza olarak bile kendinizi tanımlamışsınız...
O dönemlerdeki halimin bazı özelliklerine büyük sövüyorum bu kadar yıl geçmesine rağmen. Sonra fark ettim, bırak o yaptıklarımı onun çeyreğine bile ne gerek var? Amatördeyken futboldan gerçek anlamda rekabet olmadığında ne kadar keyif alındığını gördüm. O günden sonra tamamen bıraktım fanatizmi, hâlâ Göztepeliyim ama 5-0 bile yenilsek karşıdaki iyi oynamışsa keyif alırım o maçı izlerken.

Yeri gelir bir oluruz. Taraflarımız farklı, kanımız değil...
Konu 2010/2011 sezonuna geldiği zaman Fenerbahçelileri boğazlamak istemiyorum dersen pek inanamayacağım üzgünüm. :D

Taraftar olarak 3 kuruş paramızın göz ardı edilemeyecek bir kısmını harcıyoruz kulüplere, sonra ne oluyor? Parasını alanın Dünya umurunda değil, yönetenler paçayı kurtarıp sonrakine her şeyi patlatma derdinde. Taraftarlar da bu endüstri için birbirlerini boğazlıyorlar sonra, artık bana tamamen saçma geliyor.

Bir tarafta topa vurabildiği için (vuramayanlar da var) milyonlar kazanan futbocular, diğer tarafta yüz milyonları heba edip sportif başarısı yerlerde sürünen kulüpler, burada da beceriksiz yöneticiler ve futbolcular ordusu yüzünden takımını desteklemek için aldığı her ürünün parası çöpe giden taraftarlar var...

Alt tarafı bir grup kişinin ve yayınlayanların para kazanması için oynanan bir (endüstri) oyun ve kulüp üzerinden birbirleriyle kavga eden taraftarları görünce kahkahayı patlatıyorum. Hayatınızda gerçekten başka hiçbir hobiniz mi yok? Başka önemseyecek hiçbir şeyiniz mi yok? :D

İmza: Ergenken (Süper Lig'den amatöre) Göztepe tribünlerinin müdavimlerinden, KSK atkısı takıyor diye rakip takım taraftarını dövmüşlüğü olan eski bir boş kafalı...

O dönemlerdeki halimin bazı özelliklerine büyük sövüyorum bu kadar yıl geçmesine rağmen. Sonra fark ettim, bırak o yaptıklarımı onun çeyreğine bile ne gerek var? Amatördeyken futboldan gerçek anlamda rekabet olmadığında ne kadar keyif alındığını gördüm. O günden sonra tamamen bıraktım fanatizmi, hâlâ Göztepeliyim ama 5-0 bile yenilsek karşıdaki iyi oynamışsa keyif alırım o maçı izlerken.

Konu 2010/2011 sezonuna geldiği zaman Fenerbahçelileri boğazlamak istemiyorum dersen pek inanamayacağım üzgünüm. :D

Taraftar olarak 3 kuruş paramızın göz ardı edilemeyecek bir kısmını harcıyoruz kulüplere, sonra ne oluyor? Parasını alanın Dünya umurunda değil, yönetenler paçayı kurtarıp sonrakine her şeyi patlatma derdinde. Taraftarlar da bu endüstri için birbirlerini boğazlıyorlar sonra, artık bana tamamen saçma geliyor.
Dostum daha çok eleştirilecek yazın var ama inan ki ''YORULDUM''. Valla hiç uğraşamam. Hadi selametle.

Forumda duyar kasmak yeni hobi oldu. Ağız tadımızla "kendimize bile" laf da söyleyemiyoruz artık. Boş kafalı diye sana mı demişim yoksa benim o eski holigan zamanımdaki halime mi demişim? Sen öyle değilsen niye bu tanımı kendi üstüne alınma gereği duyuyorsun?

Kime ne? İstersem kendimin bir zamanlar olduğu şeye boş kafalı diye tanım yaparım, istersem Ş harfi yerine K harfini koyup o şekilde tanımlarım... :D Kendi kendimize laf söylerken de muhalefet oluyor. :D

Aklıma bu geldi.
hamsi.jpg

cunku adamlar karinca gibi gozukuyor, topu bile goremiyorsunuz ne oluyor diye.
Türkiye'de Atatürk Olimpiyat Stadı hariç, hiçbir statta bu olayı yaşayamazsınız. Ya gözlerinizde problem vardır, ya da muhtemelen hayal gücünüzde stada gittiğinizi varsaymışsınızdır. Çünkü genellikle bunu bana hayatı boyunca stada gitmemiş olan babam söylüyor.

Geri
Yukarı