Oğlunuz ne iş yapıyor?

Dean

Hectopat
Daha fazla  
Evet belki de korktuğum, daha doğrusu çekindiğim bir soru :) 27 yaşındayım, e tabi yavaş yavaş bir şeyler olma vakti geldi. Youtube'da yayıncılık yapıyorum güzel de kazancım var fakat kızın babası oğlunuz ne iş yapıyor deyince? Biz ne diyeceğiz :D

Baba olsanız Youtuber cevabı karşısında ne yapardınız? Sırf bu yüzden gidip asgari ücretle çalışmak istemiyorum açıkcası.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alın terinizle para kazandığınız bir işi söylerken neden çekiniyorsunuz?

Hırsızlık mı yapıyorsunuz, hak mı yiyorsunuz? Babasıyla değil kızıyla evleneceksin. Youtuber dedikten sonra öyle bırakma. Yaptığın şeyleri detaylı olarak anlat.

Alın terinizle para kazandığınız bir işi söylerken neden çekiniyorsunuz?

Hırsızlık mı yapıyorsunuz, hak mı yiyorsunuz? Babasıyla değil kızıyla evleneceksin. Youteber dedikten sonra öyle bırakma. Yaptığın şeyleri detaylı olarak anlat.
Çok doğru diyorsunuz ama yaşıtım insanlara bile işimi anlatırken yoruluyorum. İnsanlar bi öğrenmiş internetten para mı kazanılır yeaaaaa diye ağızlarına gere gere konuşuyorlar. Bide yaşı büyük insana bunu anlatmak ne kadar zor olur düşünün.

Biraz da teknolojiden uzaksa o da hemen başlar ''bu ne lan, kızımı evde oturup internetten para kazanan adama mı vereceğim'' diye.

Kız sizi biliyorsa, babasına da gerekli açıklamayı düzgünce yapar. Siz yaptığınız işi detaylı olarak anlatın, o içinden ne düşünürse düşünsün.

Çok doğru diyorsunuz ama yaşıtım insanlara bile işimi anlatırken yoruluyorum. İnsanlar bi öğrenmiş internetten para mı kazanılır yeaaaaa diye ağızlarına gere gere konuşuyorlar. Bide yaşı büyük insana bunu anlatmak ne kadar zor olur düşünün.
Hocam sakıncası yoksa özelden kanalınızın linkini atar mısınız merak ettim.

Adama dönüp YouTuberim demekte olmaz bir kılıf uyduracaksın işte biraz empatide yapmak lazım adam nereden bilsin youtuber nedir nasıl çalışır nasıl kazanır değil mi? adam sonuçta sana kızını veriyor kalemini vermiyor. :) Bilişim bilgisayar reklam ajansı diye salla gitsin çokta takılma.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı