Ogrenci Icin Laptop Tavsiyesi

O fiyata alabileceğiniz en iyi bilgisayarı bulmuşsunuz. Ekstra ram takmak garantiyi devre dışı bırakabilir satın almadan önce asusu arayıp ram takmanın garantiyi bozup bozmayacağını veya onların takıp takamayacaklarını sorun isterseniz.
Eğer almışken her bakımdan beni tatmin etsin derseniz acer swift 3 modelini tavsiye ederim. Yapabileceğiniz şeyler aynı olur fakat ekran çözünürlüğü, ekran paneli ve batarya süresi bakımından sizi çok daha fazla memnun eder tabi fiyatı 6500 TL civarlarında.

Masaustu cok sistem topladim ama laptoplar hakkinda hicbir fikrim yok. Internetten izleyerek yapabilirim ama heralde? Bi de RAM icin link atabilir misiniz?
Hocam masaüstü sistem topladıysan çok rahat yaparsın.

Takması 5 dakika sürer ama hiç bilmeyen biri için zor olabilir. İnternetten alacaksınız.

Sonra cihaz garanti dışı kalacak, serviste taktırmanız gerekir. Servis ile görüşüp fiyat alın ne ücret isteyecekler.

Lenova modelinde Gittigidiyor uzerinden adama RAM ekleme sansiniz var mi dedim. 8+4 olarak teslim edebiliyolarmis. Fiyat yukselicek gibi Acer Swift 3 mu denesem sizce? @Sytra @Canopat

Lenova modelinde Gittigidiyor uzerinden adama RAM ekleme sansiniz var mi dedim. 8+4 olarak teslim edebiliyolarmis. Fiyat yukselicek gibi Acer Swift 3 mu denesem sizce? @Sytra @Canopat
6500 TL civarlarina geldiyseniz acer swift 3 tavsiye ederim ki daha üst modeli de asla tavsiye etmem. Ips ekran, 1080p çözünürlük ve uzun batarya süresi oyun oynamayan bir öğrenci için oldukça ideal. 2 farklı arkadaşıma tavsiyem ile aldırdım ikiside çok memnun. Acer swift 3 de ram takviyesi bulunmuyor.

Hocam Swift 3 4300U modeliyse bence mantıklı değil, en mantıklısı Lenovo'yla iletişime geçip RAM'i takarsam garanti dışı kalır mı diye sormanız. Eğer garanti dışı kalmayacaksa sorun yok. O model 14 inç ve IPS model, ihtiyaçlarınıza göre değişir. Lenovo TN panel ama işlemcisi çok daha güçlü.

Hocam Swift 3 4300U modeliyse bence mantıklı değil, en mantıklısı Lenovo'yla iletişime geçip RAM'i takarsam garanti dışı kalır mı diye sormanız. Eğer garanti dışı kalmayacaksa sorun yok. O model 14 inç ve IPS model, ihtiyaçlarınıza göre değişir. Lenovo TN panel ama işlemcisi çok daha güçlü.

Lenova olanin siparisini veriyorum o zaman. Lenova ile gorusup ona gore RAM yukseltmesi yaparim.

Ben oyun oynamayacaksam güçlü işlemci ile değil gördüğüm şeyin kalitesi ile ilgilenirdim. TN panel ekranlar IPS panelin yanına bile yaklaşamıyor. Film, dizi, ofis programı kullanacak birisi için bence 8GB ram yeterlidir. Hangi bilgisayarı alacaksa bile 8 GB yapmalı arkadaşımıza kalmış bir tercih. Zevk mi güç mü?

Ben oyun oynamayacaksam güçlü işlemci ile değil gördüğüm şeyin kalitesi ile ilgilenirdim. TN panel ekranlar IPS panelin yanına bile yaklaşamıyor. Film, dizi, ofis programı kullanacak birisi için bence 8GB ram yeterlidir. Hangi bilgisayarı alacaksa bile 8 GB yapmalı arkadaşımıza kalmış bir tercih. Zevk mi güç mü?
Ben zaten kendi adıma konuşuyorum, bir önceki yorumumda ihtiyaçlarınıza göre değişir dedim. Niye anlaşamadık?

Yeni konular

Geri
Yukarı