Oğuz Sasi hakkında ne düşünüyorsunuz?

İlk başta ben kendim söyleyeyim:

Kendisini çok seviyorum, profil fotoğrafımdan anlaşılacağı gibi bir Sasi fanıyım. Fakat bazen takipçilerine çok sinirlenebiliyor o tarafını hiç sevmiyorum. Siz onun hakkında ne düşünüyorsunuz? Nasıl birisi sizce?
Bence yayınları gayet eğlenceli ve bilgi dolu birisi. "Sadece bağırıyor", "deli deli hareketler yapıyor" "bir şey yaptığı yok" diyen arkadaşlar genellikle sadece 2 tane kesitini görüp konuşan sorsan bir tane yayınını izlememiş insanlardır.

Hiç izlemedim nasıl bir kitlesi var ki?
Kitlesi biraz çöp evet, hatta o yüzden hem youtube'da kanalına katılan üyeler bir tık kendisini özel hissetsin hemde chat kirlenmesin diye chati kapatıyor oyun yayınlarında.
Bence yayınları gayet eğlenceli ve bilgi dolu birisi. "Sadece bağırıyor", "deli deli hareketler yapıyor" "bir şey yaptığı yok" diyen arkadaşlar genellikle sadece 2 tane kesitini görüp konuşan sorsan bir tane yayınını izlememiş insanlardır.
Katılıyorum.
Hocam onun troll olduğunu düşünüyorum.
Bilmiyorum hocam böyle dedi zamanında ama bende birazda olsa troll olduğunu düşünüyorum ama böyle bir konuda da yalan söyleyeceğini sanmıyorum.
Oğuz Sasi'nin yayınlarını izlemem ( zaten yayın izleyen biri değilim sıkıcı geliyor ). Ama Oğuz Sasi'nin uzay,galaksi,gezegenler hakkındaki yayın kesitlerini izlemek çok zevkli oluyor :D.
Ben tam tersi, uzay konusu açıldı mı sıkılıyorum. :D

Cahilin önde gideni, saçma sapan hareketler yapan 12 yaşında ki veletten farksız bir kafa yapısı var. Osuruk videolarını görmedik değil, uzay hakkında konuşmaları falan belki ama kendisini izlenme için rezil eden biri.

Oğuz sasi aslında uzaylılar tarafından bize yollanmış bir... Şey işte. İnsanlık aynı anda IQ sunun %100'ünü ve %1'ini kullansa ne olurdu onu gösteriyor.

Sen napıyon aval aval bakıyon(!)
(Sasi taklidi yaptım lütfen reportlamayın)

O kameranın her gün Oğuz Flashbacks yaşadığını düşünüyorum, ona üzülüyorum. GTA IV oynarkenki videosunu da birazcık komik buluyorum ve olabildiğince az izliyorum.

Geri
Yukarı