Oğuz Sasi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Cahilin önde gideni, saçma sapan hareketler yapan 12 yaşında ki veletten farksız bir kafa yapısı var. Osuruk videolarını görmedik değil, uzay hakkında konuşmaları falan belki ama kendisini izlenme için rezil eden biri.
Cahil mi? İzlenme için kendisini rezil eden birisi diyorsunuz, ama eminim son 1 yıldaki yayınlarını izlememişsiniz. Artık eskisi gibi yok kameraya uçam, yok bunu yapam tarzında değil. Tabii hala bazı delilikleri olsada çok az bu da biraz olsa tebessüm ettiriyor izleyene.
Diyabet. Sanırım.
Diyabet fakat o yaptığı hareketlerin ondan alakasız olduğunu düşünüyorum.

Cahil mi? İzlenme için kendisini rezil eden birisi diyorsunuz, ama eminim son 1 yıldaki yayınlarını izlememişsiniz. Artık eskisi gibi yok kameraya uçam, yok bunu yapam tarzında değil. Tabii hala bazı delilikleri olsada çok az bu da biraz olsa tebessüm ettiriyor izleyene.

Diyabet fakat o yaptığı hareketlerin ondan alakasız olduğunu düşünüyorum.
Evet, öyle cahil birini izlemedim. Youtube üzerinden bir kaç kesitini gördüğüm için bir kere bile bakmadım. Düzelmişse ne âlâ.

Evet, öyle cahil birini izlemedim. Youtube üzerinden bir kaç kesitini gördüğüm için bir kere bile bakmadım. Düzelmişse ne âlâ.
Bir kaç kesit* Adamın 2.500+ videosu, bir sürü yaptığı yayınlar ama adamı sadece bir kaç kesitten yargılıyorsunuz. Tabii 2018-2019'da ki Sasi ile şimdiki sasi ap ayrı.
Ya gir yt ye PS3 kırılmalı mı oguz sasi yaz bu videosu karşıma çıkmıştı, söylediği şey videoya başlarken “ııı şey po*no”.
Vay be, onu dediği için hayırsız küfürcü terbiyesiz oldu. :/

Oğuz Sasi'ye cahil diyen olmuş adam aşırı zeki.
Zamanında yaptığı saçma hareketler yüzünden öyle dedim, bir de küçük yaşlarında yapmamış adam. Yani 20 yaşında yapsa neyse ama koskoca adam, yakışmıyor. Cahil deme hakkım var.
Bir kaç kesit* Adamın 2.500+ videosu, bir sürü yaptığı yayınlar ama adamı sadece bir kaç kesitten yargılıyorsunuz. Tabii 2018-2019'da ki Sasi ile şimdiki sasi ap ayrı.

Vay be, onu dediği için hayırsız küfürcü terbiyesiz oldu. :/
Bir kaç kesit... Adam kameraya kafa atıp osuruyor ve benim bu adama zeki dememi mi bekliyorsun? Neyse uzatmayacağım, cahil cahildir.

Yeni konular

Geri
Yukarı