Oğuzhan Uğur'u izliyor musunuz?

Sasi iyi RP yapıyor ama yayınlarını uzun süre izlemek sıkıyor.

Sasi’nin eğer sağlam bir yayınına denk gelirseniz, 5 saat aralıksız izleme imkanınız var. Ülkede bulunan en iyi genel kültür donanımına sahip yayıncı ve içerik üreticisi. Eğer ben yıllardır bu adamı tanıyorsam RP falan yapmıyor. Kendi doğal kişiliği ve içinden geldiği gibi davranıyor.

Bu geçenlerde bir prof., internet üzerinde ki derslerinde "biz de güzel kızlar görüyoruz" deyince nasıl tepkiler almıştı? Sapık ve ya annesine yönelik küfürler yemişti sosyal medyada.

Ama Oğuzhan Uğur, sapık olduğunu belli ediyor. Ne kadar iğrenç bir şeydi? Alkışlanıyor.
Onu geçtim, ya kadın sen ileride bir makam/mevki sahibi olacaksın. Kendine şakasına olsa da, nasıl böyle aşağılık üsluplar kullandırıyorsun ya ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu geçenlerde bir prof., internet üzerinde ki derslerinde "bizde güzel kızlar görüyor" deyince nasıl tepkiler almıştı. Sapık ve ya annesine yönelik küfürler yemişti sosyal medyada.

Ama Oğuzhan Uğur, sapık olduğunu belli ediyor. Ne kadar iğrenç bir şeydi. Alkışlanıyor.
Onu geçtim, ya kadın sen ileride bir makam/mevki sahibi olacaksın. Kendine şakasına olsa da, nasıl böyle aşağılık üsluplar kullandırıyorsun ya ?
Vajina ile yaptığı saçma esprilerden sonra kızların kahkahasını duydum videoda. Kitlesi cidden zavallı.

Sasi’nin eğer sağlam bir yayınına denk gelirseniz, 5 saat aralıksız izleme imkanınız var. Ülkede bulunan en iyi genel kültür donanımına sahip yayıncı ve içerik üreticisi. Eğer ben yıllardır bu adamı tanıyorsam RP falan yapmıyor. Kendi doğal kişiliği ve içinden geldiği gibi davranıyor.
RP derken uzun süreli hapşırma vb.
Kültür seviyesi ve bilgisi bana da yeterli geliyor.

Twtich TR:
1- Jahrein
2- Sasi
3- Can Sungur

Yeni konular

Geri
Yukarı