Ok tuşlarına basınca sayfalar arası geçiş

Nemai

Hectopat
Daha fazla  
YouTube'da video izlerken 5 saniye geri almak için ok tuşuna basıyorum ve bir önceki sayfaya atıyor direkt beni. Sağ ok tuşuna basınca da videonun olduğu sayfaya geri atıyor. Nasıl çözebilirim bunu? Her zaman da olmuyor bu olay. Bazen oluyor.

Videoyu tam ekran yapın ve geri çıkın o olmazsa videoyu durdurun ve tekrar başlatıp deneyin. O sırada klavye odak noktası değişebiliyor.

Google Chrome kullanıyorum. Tam ekran yapınca da oluyor bazen.

Evet, alt tuşunda bazen sorun oluyor ve kendi kendine basıyor.

Tuş ile alakalı. YouTube'da alt+sağ ve sol ok yaparsanız sayfalar arası geçiş yapar. Tuşu çıkarıp güzelce temizleyin. Düzelmezse servise göndermeniz gerekecek.

Google Chrome kullanıyorum. Tam ekran yapınca da oluyor bazen.

Evet, alt tuşunda bazen sorun oluyor ve kendi kendine basıyor.

Alt tuşu ile ilgili bir durum Chrome'da alt tuşu basılıyken sağ veya sol oka basarsanız geri veya ileri tuşuna basmış gibi olur.

1618922926093.png

PowerToys programı ile varolan kısayolları başka tuş veya kısayollarla değişterebilir ya da başak tuşlara atayabilirsiniz.

1618923219612.png

1618923482406.png
Bu şekilde olur ancak bunu yaptığınızda VK196 tuşuna basmadığınız sürece Alt+Left tuşları birlikte çalışmayacaklar.VK196 klavyede yok o yüzden onu seçtim.Dilerseniz klavyede bulunan başka bir tuş veya kısayola da atayabilirsiniz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı