Okul anılarınızı paylaşır mısınız?

Unti

Hectopat
Daha fazla  
Okul anılarınızı paylaşır mısınız acaba?
Ben mesela ilk okulda zamanında kapak toplama yarışmasında birinci olmuştum ödülde masaydı bana vermediler ama ihtiyacı olan birine verdiler benim kararlarım alınmadan okul verdi bu arada inşallah sevap kazanmışımdır.

8.sınıf a giderken 7. sınıflar karşımızdaydı öylesıne baskın yaptık 7.sınıfı dövmüştük sınıfca daha sonra bunlar ağladılar sonra hani sınıf yazan şeyler olurya onu kızlar tovleti diye değiştirdik :D

Bir ara kapı sıkışmıştı bizimkiler de üstün zekalarını kullanarak kapıya tekme atarak açmaya çalıştılar ama kapı açılmadı sonra kapı bir şekil de açıldı ve hocadan mis gibi azar işittik. (Hoca ve müdür gelmese kapıyı kıracaktık.)
8.sınıf a giderken 7. sınıflar karşımızdaydı öylesıne baskın yaptık 7.sınıfı dövmüştük sınıfca daha sonra bunlar ağladılar sonra hani sınıf yazan şeyler olurya onu kızlar tovleti diye değiştirdik :D
Bu anı değil bildiğin fiziksel ve ruhsal zorbalık.

2. sınıfta tahtaya kalkıp en yakın arkadaşımla birlikte kitaptan bir şeyler okumuştuk. Gülmeye başladık ve tahtada herkesin gözü önünde altımıza işedik ikimizde. :D 20 sene geçti hala hatırladıkça gülerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı