Okul bitmeden Staj'a başlanabilir mi?

AhmetBirkan

Hectopat
Okul henüz bitmedi, yaz ayında staja gitme şansım var mı? Arayıp konuşsam 17 yaşında beni kabul ederler mi? (Okula 1 yıl geç başladım 11. sınıftayım şu an.)

Web alanında çalışmak istiyorum.

Frontend: HTML5 ve CSS3 biliyorum Framework olarak Bootstrap kullanmaktayım.
Backend: C# biliyorum (3 eğitmenden eğitim aldım, Engin Demiroğ, Sadık Turan ve Murat Yücedağ) şu an aktif olarak SQL dersleri alıyorum yine aynı 3 eğitmenden. SQL bitince ASP.NET'e geçeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Okul henüz bitmedi, yaz ayında staja gitme şansım var mı? Arayıp konuşsam 17 yaşında beni kabul ederler mi? (Okula 1 yıl geç başladım 11. sınıftayım şu an.)

Web alanında çalışmak istiyorum.

Frontend: HTML5 ve CSS3 biliyorum Framework olarak Bootstrap kullanmaktayım.
Backend: C# biliyorum (3 eğitmenden eğitim aldım, Engin Demiroğ, Sadık Turan ve Murat Yücedağ) şu an aktif olarak SQL dersleri alıyorum yine aynı 3 eğitmenden. SQL bitince ASP.NET'e geçeceğim.
Nerede staj istiyorsun?

Yaz stajı yaz ayında yapılır. Sen bulamazsan okul yönetimi senin için bulur. Kısa bir süre olduğu için çoğu şirket maaş ödemek istemez.

Ama merak ettiğim kısım şu bazı arkadaşlar staj yalnızca okul varken yapılıyor diyor. 11. sınıfta okul yokken beni alırlar mı staja?

Yaptığınız iş staj olmaz. Siz çalışmak istiyorsunuz. İş bulmanız zor. Ama mail yoluyla şansınızı deneyebilirsiniz.

Geri
Yukarı