Okul dışındaki kavgadan okul sorumlu mu?

Beter olun insana zarar verdiğiniz de kodeste aklınız başınıza gelir.
kodesten yazıyorum 😀😀
Bence ceza alırsınız çünkü kavgayla sorunlar çözülmüyor. Bıçak olup olmadığını bilemeyiz ama sezin yaptığınız kötü bir davranış.
ceza filan almadık okula gidince arama yapıldı devam ettik
Mantıklı silahlar ama.
Özellikle okullu birileriyle sokak dövüşü yaparken.
Tahta mızrak ve Tahta kalkanlar hem işlev gösterirler hem de zararsız silah sayılırlar.
Varya o peçeyi de takacaksın uff.
Profilinde ki kılıç daha işlevli olur tek kişi için o kadar tahta kalkan filan gereksiz bence
Hatta böyle WWE tarzı yapsaydınız 6 man eliminition handicap match çivili sopalar falan olsaydı.
okulumuzun hemen yanında cami var eğer orda yakarlarsak onu da yaparız istek listesi dolmaya başladı var mı başka istek
bakın çok şık bir cami

Dosya Ekleri

• Screenshot_6.png
    Screenshot_6.png
    2,9 MB · Görüntüleme: 61
kodesten yazıyorum 😀😀

ceza filan almadık okula gidince arama yapıldı devam ettik

Profilinde ki kılıç daha işlevli olur tek kişi için o kadar tahta kalkan filan gereksiz bence

okulumuzun hemen yanında cami var eğer orda yakarlarsak onu da yaparız istek listesi dolmaya başladı var mı başka istek
bakın çok şık bir cami
Kılıç kullanmak ve taşımak yasadışı bir şey.
Adamlar disiplin yada hapis yemesin diye her şey tahta olsun diyorum.

Son düzenleme:
Okulda bir arkadaş ile kavgamız oldu. Beni tehdit etti, ben de adam toplayıp çıkışta bekledim. Fakat müdür yardımcısına bıçak taşıdığımızı söyleyip polisi aratmış. Neyse, biz okuldan uzak bir kenarda bekliyorduk fakat hocalar bizi dağılmamız için uyardı. Yarın okula gittiğimde bir ceza alır mıyım?

Çıkışta olduysa evet bambaşka bir yerde olduysa hayır.

Niye 1V1 halletmek yerine bir "ötlek" durumuna gelip çok vs 1 haline getiriyorsun?

Sence bana böyle bir şey diyecek adam bir kavgaya tek gelir mi? Ben Yenibosna'da yaşıyorum arkadaşlar en ezik adamın bile arkası var.

İnşallah alırsınız, inşallah okuldan da atılırsınız. Bu yaptığın korkaklıktan başka bir şey değil.

😭

Sabah akşam LoL oynayan sen alfa mısın? 😀😀😀😀

Yeni konular

Geri
Yukarı