Okul dışındaki kavgadan okul sorumlu mu?

Mantıklı silahlar ama.
Özellikle okullu birileriyle sokak dövüşü yaparken.
Tahta mızrak ve Tahta kalkanlar hem işlev gösterirler hem de zararsız silah statüsündeler.

Tabii canım ama o silahları nereden bulucaz asıl mesele o bize tüccar lazım.
Hatta böyle WWE tarzı yapsaydınız 6 man eliminition handicap match çivili sopalar falan olsaydı.
BattleRoyale tarzı diyosun yani ?

Tabii canım ama o silahları nereden bulucaz asıl mesele o bize tüccar lazım.
Marangoza söylesek kolay bir şekilde halleder.
Evde de yapılabilir marangoza da hallettirilebilir.
Adamlar binlerce mobilya yapıyorlar bir kalkan ve mızrağı mı yapamayacaklar ?
Demirden yapmıyoruz full tahta kullansak olur. (Biraz çivi de kullanılır)

Bende müdür olsam aynısını yapardım, bıçağın olmasına gerek yok grup halinde 1 kişi dövülür mü? Ya da okulun önünde çocuğun başına çok ağır bir şey gelse veya ambulans gelse ailesi müdüre gidip hesap sormaz mı? Hadi onu da geçtim bu zorbalıktır sadece müdür değil öğretmenlerde bu durumdan polis çağırabilirdi. Belli ki müdür sırf polis gelsin diye bıçak var diye yalan söylemiş.

Son düzenleme:
Okulda bir arkadaş ile kavgamız oldu. Beni tehdit etti, ben de adam toplayıp çıkışta bekledim. Fakat müdür yardımcısına bıçak taşıdığımızı söyleyip polisi aratmış. Neyse, biz okuldan uzak bir kenarda bekliyorduk fakat hocalar bizi dağılmamız için uyardı. Yarın okula gittiğimde bir ceza alır mıyım?
Neden adam toplayıp çıkışa gittin. Ne gerek vardı? Eğer çocuk oraya gitseydi 10 kişi tek adama mı saldıracaktın?

Bence ceza alırsınız çünkü kavgayla sorunlar çözülmüyor. Bıçak olup olmadığını bilemeyiz ama sezin yaptığınız kötü bir davranış.

Yeni konular

Geri
Yukarı