Okul disiplininden en az ceza almak için ne söylenebilir?

Okul saatinde okul çevresinde yaptıklarınızdan da sorumlu tutuluyorsunuz -o gün okula gitmezseniz başka tabii. Sigaraya kanıt yoksa siz de dillendirmeyin. Sigaradan suçlanırsanız ısrarla ağlayarak reddedin. Bolca özür dileyin. Kendinizi acındırın falan. Böyle yaparsanız ceza alacağınızı sanmıyorum. Alsanız da bir şey olmaz zaten, en fazla 1 hafta uzaklaştırılırsınız, o da tatil gibi olur size.
Toplantıdan sonra keyif sigarası yakmayı unutmayın.

Okul saatinde okul çevresinde yaptıklarınızdan da sorumlu tutuluyorsunuz -o gün okula gitmezseniz başka tabii. Sigaraya kanıt yoksa siz de dillendirmeyin. Sigaradan suçlanırsanız ısrarla ağlayarak reddedin. Bolca özür dileyin. Kendinizi acındırın falan. Böyle yaparsanız ceza alacağınızı sanmıyorum. Alsanız da bir şey olmaz zaten, en fazla 1 hafta uzaklaştırılırsınız, o da tatil gibi olur size.
Toplantıdan sonra keyif sigarası yakmayı unutmayın.

Yurt dışında yaşamaya devam edeceğim için ( 12 Ocak'ta uçuyorum Kanada'ya) zaten buradaki durumum umurumda değilBilgilendirme için sağolun.

Büyük ihtimal ya para cezası ya da kınama cezası alırsın. Korkmana gerek yok.

Hahaha atanlara bizim okulda öyle işlediğini söylemek isterim. Bir kusur varsa alıntı yap, ifade atmak çok kolay olsa gerek.
Para cezası? Öyle bir yönetmelik yok, reşit bir kişinin sigara içip dışarı çıkmasına bir yatırım uygulayamazlar.

Para cezası? Öyle bir yönetmelik yok, reşit bir kişinin sigara içip dışarı çıkmasına bir yatırım uygulayamazlar.

Uygularlar. İdari yaptırımlar tutanağı ile 88 liraya kadar cezası var. İfade sallamadan önce araştırmanı öneririm.

@engoboi boşa vakit kaybısın. O hahaha'nı da gülmeye değecek bir yoruma at da daha hayırlı olsun.

Son düzenleme:
Uygularlar. İdari yaptırımlar tutanağı ile 88 liraya kadar cezası var. İfade sallamadan önce araştırmanı öneririm.

@engoboi boşa vakit kaybısın. O hahaha'nı da gülmeye değecek bir yoruma at da daha hayırlı olsun.
Gereksiz sohbet yapıyorsunuz, size uygulanmış ki farkındasınız öyle bir cezanın olduğundan. Okuldan okula değişir ki resmi bir yaptırım yok, idare kendisi belirliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı