Okul futbol takımına beni alırlar mı?

Hoca izin veriyor. Girmemi beni destekliyor dediğim gibi.

Bak istiyorsan gir, buna karışamam ama önerim girmemen olur.
Nedeni ise erkekler çok sert davranıyor maçlarda, bazı erkeklerin bile fazlasıyla canı yanıyor.
Kızlar fiziksel olarak biraz daha hassas olduğu için senin açından sorun olabilir, ya da erkeklerde çok uzun kalıplılar oluyor mesela karşı takıma onlar gelip omuz atsa çok fazla canın yanar.
Ama fiziksel olarak sorun yok diyorsan girmemen için sebep yok.

Merhaba. Ben bilge. 12 yaşımdayım. Futbolda başarılıyım. Bugün yaptığımız maçta takımın 10 golü vardı 1-2 asist 6 gol attım. Beden hocası bu konuda beni destekliyor.(kaleli maç yaptık sahada yaptık kısaca) seneye futboll futsal takımları olabilirmiş beni de alırlar mı? Kız olduğum için sordum arkadaşlar.

Çıkarsınız. Şimdiden başarılar dilerim.

Nedeni ise erkekler çok sert davranıyor maçlarda, bazı erkeklerin bile fazlasıyla canı yanıyor.
Kızlar fiziksel olarak biraz daha hassas olduğu için senin açından sorun olabilir, ya da erkeklerde çok uzun kalıplılar oluyor mesela karşı takıma onlar gelip omuz atsa çok fazla canın yanar.
Aslında kickbox ile uğraşıyorum sertlikk sıkıntı değil 5 yıldır gidiyorum turnuvalara çıkıyorum sadece göğsüme top gelirse sıkıntı ama alıştım..
Çıkarsınız. Şimdiden başarılar dilerim.
Maçlara mı çıkarım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok ya 6.sınıflar benim kardeşimde 6.sınıf bacak kadar boyları var.

Yok ya 6.sınıflar benim kardeşimde 6.sınıf bacak kadar boyları var.

Bize göre evet, fakat senin, benim yaşımdaki kızlarla biz eşit miyiz fiziksel olarak?
Hayır tabii ki, yani onun için 6. sınıf erkekleri daha büyük fiziksel olarak.
Fakat zaten küçük bir yaş olduğu için kızlarla erkekler arasında çok da fark olmuyor.
Yani katılabilirsin takıma.

Yeni konular

Geri
Yukarı