Okul Hayatınızda Yaşadığınız En Utanç Anılar

Scorpio92

Kilopat
Daha fazla  
Dostlar hadi herkes okul hayatı boyunca yaşadığı utanç verici anları anlatsın ben başlıyorum.
Edit: İlkokulda sanırım sınıf ortasında sesli bir şekilde osurup herkesin bana bakmasıydı.
Sizlerinkini bekliyorum :D

İlkokul 1 veya 2'ye giderken, daha ilk derste altıma yapmıştım. Kimseye birşey söyleyemedim utancımdan ve 6 saat boyunca o şekilde sıraya çakılı oturdum. Koku bile isyan etti ve etkisini yitirdi. Daha sonra servise binip eve gittiğimde hüngür hüngür ağlamıştım. Ayrıca tuvalette benimle aynı sınıfta olan bir çocuğun üstüne işemiştim. Sınıfa gittiğimde tahtada pantolonundan akarken çişler hoca ile beraber beni bekliyordu. Hayatımın en kötü ikili tokadını yemiştim. Aynı anda hem sağ hem sol yanağıma yapıştırmıştı hoca. Kıp kırmızı eve gitmiştim elma gibi yanaklarla. Ailem sorduğunda, çok sevdiklerinden dolayı yanağıma makas attılar demiştim. Hey gidi günler 😃

Ortaokuldayken derste su içerken gazım geldi. Normal bir insan gibi ağzım kapalı şekilde gazımı çıkartmaya çalıştım. Pet şişe de ağzımdaydı, haliyle ağzımı kapatamayınca pet şişenin de etkisiyle gazı çıkardığım gibi sınıfta yankılandı :D Çok kötü bir gündü.

Ben her zaman iri kalıplı birisi olmuşumdur. Lisede veliler hep öğretmen sanırlardı beni. :) Neyse lise 3'te daha yeni öğretmen olmuş cok genc bayan öğretmen vardı ve bir gün bir kaç kız derste kaldırıp öğretmene, hocam erkan yapmadık yaramazlık bırakmıyor ortalığı yıkıyor ama siz herkese kızarken erkana neden hiç birşey demiyorsunuz diye sormuşlardı. Hani derlerya insanların içi fesattır o hesap, ikimizide utandırmışlardı ve teneffüslerde bir daha bir araya gelip hiç sohbet etmemiştik. :)

İlkokul 1 veya 2'ye giderken, daha ilk derste altıma yapmıştım. Kimseye birşey söyleyemedim utancımdan ve 6 saat boyunca o şekilde sıraya çakılı oturdum. Koku bile isyan etti ve etkisini yitirdi. Daha sonra servise binip eve gittiğimde hüngür hüngür ağlamıştım. Ayrıca tuvalette benimle aynı sınıfta olan bir çocuğun üstüne işemiştim. Sınıfa gittiğimde tahtada pantolonundan akarken çişler hoca ile beraber beni bekliyordu. Hayatımın en kötü ikili tokadını yemiştim. Aynı anda hem sağ hem sol yanağıma yapıştırmıştı hoca. Kıp kırmızı eve gitmiştim elma gibi yanaklarla. Ailem sorduğunda, çok sevdiklerinden dolayı yanağıma makas attılar demiştim. Hey gidi günler 😃
Hocam güldürdün yemin ederim :D

Yeni konular

Geri
Yukarı