Okul hocalarının taraf tutmaları

Ailem biliyor hocam. Ailemde hocayla konuştu hoca aynı şeyleri söyledi. Karşıdakinin ailesinden bir kişi ölmüş 5 sene önce ondan böyleymiş vs. diyorlar.

5 sen ne be üstadım ulan rahmetli babaannemi kaybetmiştim 2 sene oldu ben böyle şeyler yapmıyorum 1.5 ay önce dedemi kaybettim bence söyleyin yollasılar bir akıl hastahanesine.

Ailem biliyor hocam. Ailemde hocayla konuştu hoca aynı şeyleri söyledi. Karşıdakinin ailesinden bir kişi ölmüş 5 sene önce ondan böyleymiş vs. diyorlar.
O halde darp raporu alıp şikayet edin ve bir avukata danışın. Çocuk ifadeye gittikten sonra titreye titreye özür diler zaten.

Ben lisedeyken de kavga ettik sonra hocayla konuştum benlik sorun yok diye aynı cümle kanıtın var mı? Onun başlatığına dair gittim milli eğitime şikayet etmişitm :D sonra ayağını denk almıştı ah lise anıları gözümde canlandı :D

Bana da aynı şeyi yaptılar. Karşı tarafı tutup beni suçladılar. Üstelik haklı olmama rağmen. Sırf öfkeme hakim olamadım diye.

Böyle bir sorunla karşılaşsaydım ne hoca ne müdür yardımcısı dinlemem mahkemeye başvururdum sonuçda işin içinde kan, kesici alet ve hassas organlara yakın bir yara var ya önemli bir yerinize gelseydi? Her ihtimale karşı yanınıza bir görgü tanığı lazım.

5 sen ne be üstadım ulan rahmetli babaannemi kaybetmiştim 2 sene oldu ben böyle şeyler yapmıyorum 1.5 ay önce dedemi kaybettim bence söyleyin yollasılar bir akıl hastahanesine.

Hocam zaten çocuk kızlara yakın diye kızları hep arkasında tutuyor. Ondan hocalar pek bir şey demiyor. Allah rahmet eylesin.

Yeni konular

Geri
Yukarı