Okul için iPad alınır mı?

yasin411

Hectopat
Yer
İstanbul
Merhabalar, arkadaşım bilgisayar mühendisliği kazandı ve okulda işine yarayacak laptop mu iPad mi alması daha doğru olur? Bütçesi 12 bin, ben laptop taraftarıyım ama iPad kullancıları olarak sizin de yorumunuzu almak istedim. Öneriniz nedir?
Not: Bu sene hazırlık okuyacak.

Son düzenleyen: Moderatör:

Devilcry1105

Centipat
Merhabalar, arkadaşım bilgisayar mühendisliği kazandı ve okulda işine yarayacak laptop mu iPad mi alması daha doğru olur? Bütçesi 12 bin, ben laptop taraftarıyım ama iPad kullancıları olarak sizin de yorumunuzu almak istedim. Öneriniz nedir?
Kesinlikle laptop hocam. Başka bölüm olsa belki derdim de bilgisayar mühendisliği için asla iPad alınmaz.

Aos54

Picopat

Bence laptop al.

erme

Decapat
Makaleler
1
12 bin TL bütçe ile MacBook Air almasını öneririm. Pil performansı rakipsiz. İşlemcisi de güçlü. Ekranı da güzel. Çok da hafif. Tasarımı da zarif.

Son düzenleme:

v1sion

Kilopat
Bilgisayar mühendisliğinde kalem yerine klavyeyi daha çok kullanır. Bu durumda da Macbook Air yerine iPad alması için bir sebep yok. Windows tarafında da ultrabook tercih edebilir eğer çalışacağı ortamlar sadece Windows'ta ise.

Yukarı