Okul İçin Kalem Önerisi

J3yEreN

Kilopat
Yer
Sivas
Daha fazla  
Okul ve genel anlamda yazı işlerinde kullanabileceğim bir 0.7 kalem arıyorum.

Şimdiye kadar hep bakkallarda, çeşitli kırtasiyelerde satılan ucuz 1-5₺ civarındaki kalemleri kullandım.
Kendime şimdi 50₺ civarlarında bir kalem bakıyorum. Daha önce bu civarlarda bir kalem almadığım için ne alacağım hakkında bir fikrim yok.

Ayrıca kullandığım kalemlerin çoğunda uç kırma sorunu yaşadım yani biraz bastırıyor olabilirim. Uç kurmaması ve konforlu olması önemli.

Önerilerinizi bekliyorum.

Okul ve genel anlamda yazı işlerinde kullanabileceğim bir 0.7 kalem arıyorum.

Şimdiye kadar hep bakkallarda, çeşitli kırtasiyelerde satılan ucuz 1-5₺ civarındaki kalemleri kullandım.
Kendime şimdi 50₺ civarlarında bir kalem bakıyorum. Daha önce bu civarlarda bir kalem almadığım için ne alacağım hakkında bir fikrim yok.

Ayrıca kullandığım kalemlerin çoğunda uç kırma sorunu yaşadım yani biraz bastırıyor olabilirim. Uç kurmaması ve konforlu olması önemli.

Önerilerinizi bekliyorum.
Tavsiye edebileceğim 2 adet kalem var aşağıya bırakıyorum.

Rotring al ucu yamulsun (bende Rotring kullanıcısının) Faber al gövde çatlasın vb. eğer düzgün kullanırım dersen Rotring'e göre biraz daha ucu sağlam bunu önerebilirim;

Konfor olarak Faber Versatil Grip Plus düşünebilirsin onun haricinde Rotrıng Tıkky diyebilirim. Bu biraz el ve parmak yapına da bağlı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı