10.000 TL okul için laptop önerisi

HalaskarKemal

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, uzun süredir kullandığım emektar laptopuma güncel kura rağmen veda edip yenilemek istiyorum. Yeni laptopumda aradığım başlıca özellikler hafif olması, rahatça taşınabilir olması ve hızlı olması. Batarya süresi de fena olmasın çünkü derslerde yanımda götürerek kullanmak istiyorum. Sıklıkla Word kullanıyorum bir şeyler yazmak için ve makale okuyorum uzun saatler boyunca laptop başında. Bunlar laptop üzerinde yaptığım en sık iki aktivite bundan dolayı bu iki aktivite için bana rahat kullanım sunacak bir laptop benim için harika olacaktır. Zannederim uzun saatler boyu okuma yaptığım için ekran burada önemli bir rol oynuyor. Laptopla oyun oynama gibi bir niyetim yok bunun için zaten Xboxa sahibim. Ayrıca, tasarım da yapmıyorum sadece Canva üzerinden amatör bir şeyler yapıyorum. Bütçeyi 10 bin civarı olarak belirledim. Ama tavsiyelerinize göre yukarısına da çıkabilirim bütçemin. Laptop konusunda çok cahil biri olduğum için bu konu da sizlerin önerilerine ve tavsiyelerinize muhtacım. Tavsiyelerinizi eksik etmeyin!

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, uzun süredir kullandığım emektar laptopuma güncel kura rağmen veda edip yenilemek istiyorum. Yeni laptopumda aradığım başlıca özellikler hafif olması, rahatça taşınabilir olması ve hızlı olması. Batarya süresi de fena olmasın çünkü derslerde yanımda götürerek kullanmak istiyorum. Sıklıkla Word kullanıyorum bir şeyler yazmak için ve makale okuyorum uzun saatler boyunca laptop başında. Bunlar laptop üzerinde yaptığım en sık iki aktivite bundan dolayı bu iki aktivite için bana rahat kullanım sunacak bir laptop benim için harika olacaktır. Zannederim uzun saatler boyu okuma yaptığım için ekran burada önemli bir rol oynuyor. Laptopla oyun oynama gibi bir niyetim yok bunun için zaten Xboxa sahibim. Ayrıca, tasarım da yapmıyorum sadece Canva üzerinden amatör bir şeyler yapıyorum. Bütçeyi 10 bin civarı olarak belirledim. Ama tavsiyelerinize göre yukarısına da çıkabilirim bütçemin. Laptop konusunda çok cahil biri olduğum için bu konu da sizlerin önerilerine ve tavsiyelerinize muhtacım. Tavsiyelerinizi eksik etmeyin!
@messinicocugu

Merhaba, uzun süredir kullandığım emektar laptopuma güncel kura rağmen veda edip yenilemek istiyorum. Yeni laptopumda aradığım başlıca özellikler hafif olması, rahatça taşınabilir olması ve hızlı olması. Batarya süresi de fena olmasın çünkü derslerde yanımda götürerek kullanmak istiyorum. Sıklıkla Word kullanıyorum bir şeyler yazmak için ve makale okuyorum uzun saatler boyunca laptop başında. Bunlar laptop üzerinde yaptığım en sık iki aktivite bundan dolayı bu iki aktivite için bana rahat kullanım sunacak bir laptop benim için harika olacaktır. Zannederim uzun saatler boyu okuma yaptığım için ekran burada önemli bir rol oynuyor. Laptopla oyun oynama gibi bir niyetim yok bunun için zaten xboxa sahibim. Ayrıca, tasarım da yapmıyorum sadece canva üzerinden amatör bir şeyler yapıyorum. Bütçeyi 10 bin civarı olarak belirledim. Ama tavsiyelerinize göre yukarısına da çıkabilirim bütçemin. Laptop konusunda çok cahil biri olduğum için bu konu da sizlerin önerilerine ve tavsiyelerinize muhtacım. Tavsiyelerinizi eksik etmeyin!

LENOVO IDEAPAD 3 CORE İ5 10210U 1.6GHZ-8GB-512GB SSD-15.6"-MX130 2GB-W10 fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da söylediklerinize göre sizin için yeterli bir laptop.

Arkadaş zaten belirtmiş :D

Benim hoşuma giden Huawei Matebook serileri var. Bir bak derim. İnternet ve ofis programı dışında kullanmayacağım dersen 2K olanını alabilirsin.

Son düzenleme:
Ipad ve klavyeli kılıf almak da bence bir alternatif olmalı sizin için. Bu bütçede alacağınız hemen her laptoptan daha iyi ekrana sahiip olacak ve muhtemelen daha uzun süre yeterli performansı sağlayacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı