Okul interneti için kullanılabilecek VPN önerisi

EkmekArasiHDD

Kilopat
Makaleler
1
Merhabalar. Üniversitedeki internet aşırı hızlı. Bu yüzden genelde bilgisayarda internet ile alakalı bir işim olduğunda okulun internetinde kullanıyorum. Ama şöyle bir sorunum var. İşimi görsem de bile bazen Steam'e vs. girmek istiyorum ama okulun interneti Steam, Epic vb. servisleri engellemiş. Bunu aşabilecek basit bir VPN programı var mıdır bilgisayar için? 1.1.1.1 sitesinden cloudflare warp denedim ancak sürekli bağlanıp kopuyor. Ne önerirsiniz?

smithblacksmith

Hectopat
Makaleler
9
Merhabalar. Üniversitedeki internet aşırı hızlı. Bu yüzden genelde bilgisayarda internet ile alakalı bir işim olduğunda okulun internetinde kullanıyorum. Ama şöyle bir sorunum var. İşimi görsem de bile bazen Steam'e vs. girmek istiyorum ama okulun interneti Steam, Epic vb. servisleri engellemiş. Bunu aşabilecek basit bir VPN programı var mıdır bilgisayar için? 1.1.1.1 sitesinden cloudflare warp denedim ancak sürekli bağlanıp kopuyor. Ne önerirsiniz?
NoCard VPN

KS
KS
EkmekArasiHDD

EkmekArasiHDD

Kilopat
Makaleler
1
Okula ders yapmaya gidiyoruz ama yine de sen bilirsin. Erişim engeli konulduysa senin iyiliğin içindir.
Yardım edecekseniz yazın hocam. Ayrıca ders sonrası kalan vaktimde neden oyun oynamayayım? Tek siz mi gidiyorsunuz ders yapmaya? Yardım edecekseniz edin. Etmeyecekseniz konuyu boşa meşgul etmeyin. Teşekkürler.
Windscribe öneririm.
Bu tarayıcı eklentisi anladığım kadarıyla. Ben bilgisayara kurmak için arıyorum.

Yeni konular

Yukarı