Okul internetinde yasaklı sitelere girmek

asrenax

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar okulda Spotify'a girmek istiyorum akıllı tahtadan (internet MEB'e baglı degil okul kendi ekliyor siteleri ozel okul) ornegin Spotify'dan cok sesli sarkı dinliyoruz diye Spotify'ı yasakladılar VPN acınca oluyordu Opera'da fakat artık Opera VPN de calısmıyor ne yapabilirim?

Arkadaşlar okulda Spotify'a girmek istiyorum akıllı tahtadan (internet MEB'e baglı degil okul kendi ekliyor siteleri ozel okul) ornegin Spotify'dan cok sesli sarkı dinliyoruz diye Spotify'ı yasakladılar VPN acınca oluyordu Opera'da fakat artık Opera VPN de calısmıyor ne yapabilirim?

Evden VPN yukle USB'ye at tahtaya takip VPN'i kur AC bu kadar.

Kendi internetine bağla. Ama bir flash a uygun akıllı tahta için driverleri yüke. Unutma herzaman o driverler lazım olacak her seferinde yeniden yüklemen gerekecek.

Ozel okul oldugunu gormemisim pardon.
Normal okulda da dediğin sadece İzmir ve İstanbul'dakiler de olur. Ben adanadayım ve özel rom kullanıyorlar. Ben direk mouse klavye ve 128 lik usb mi getiriyorum.Direk iso değil windows 10 yüklü ondan boot edip yapıyoruz.

Geri
Yukarı