Okul itiraf sayfası açtığım için ceza yer miyim?

Makaleler
1
9.sınıfım ve bu sabah okul hakkında itiraf sayfası açtım. Sadece bir arkadaş coğrafya hocasından nefret ediyorum diye itiraf etti bende ismi gözükmeyecek şekilde paylaştım. Şimdi 11. sınıf bana yazdı SS aldım ve yarın yanıma gelmezsen hocaya veririm dedi. İsmim falan gözükmüyor. Ben olduğuma dair hiçbir şey yok. Başıma bir şey gelir mi hocaya verirse?

9.sınıfım ve bu sabah okul hakkında itiraf sayfası açtım. Sadece bir arkadaş coğrafya hocasından nefret ediyorum diye itiraf etti bende ismi gözükmeyecek şekilde paylaştım. Şimdi 11. sınıf bana yazdı SS aldım ve yarın yanıma gelmezsen hocaya veririm dedi. İsmim falan gözükmüyor. Ben olduğuma dair hiçbir şey yok. Başıma bir şey gelir mi hocaya verirse?

Eğer ki eğitim üyeleri hakkında vs. bir hakaret var ise dava sonucu yerin dibine girersiniz.

Ben ortaokuldayken bazıları açmıştı. Sonra sayfanın sahibini buldular. Ki nasıl bulduklarını bilmiyorum. Sadece 1-2 kere müdür yardımcısı felan çağırdı. Okuldan atıldıklarını veya ceza aldıklarını hatırlamıyorum.

Kamu kuruluşu, kurumu ve vb. hakkında sayfalar açılması, öğrencilere hakaret ve öğretmenlere yapılan saygısızlığın cezası var diye biliyorum. Bizim okul şu an bir itiraf sayfasına dava açmaya hazırlanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı