Okul itiraf sayfası açtığım için ceza yer miyim?

Yine tespit edilir hiç fark etmez.
Tespit edilemez demedim ki, Tespit edilmemek için sorsaydı vpn gibi şeyler önerirdim ben gizlenmeyi söyledim sadece. VPN ile bulunurda fakat süreç çok daha uzun olurdu, Özellikle isveçre ya da isveç tabanlı bir VPN şirketi ise :)
Tabi ücretide öyel tabiki

Tespit edilemez demedim ki, tespit edilmemek için sorsaydı VPN gibi şeyler önerirdim ben gizlenmeyi söyledim sadece. VPN ile bulunurda fakat süreç çok daha uzun olurdu, özellikle isveçre ya da İsveç tabanlı bir VPN şirketi ise :)
Tabii ücretide öyel tabii ki.

Günümüzde VPN kullanmak siber polislerin suçu bulmasına engel değil yine ceza alır bulunur.

Öğretmenler bunu öğrenebilir isterse. Yapmamanızı öneririm. 11. sınıfın dediği şeyler tehdit, bir şey yapamaz. İtiraf sayfası açmak yasak değil ama olmamalı. Önceki yıl bizim okulda bu yüzden birisi okuldan atıldı mesleğe gidiyor şimdi.

Öğretmenler bunu öğrenebilir isterse. Yapmamanızı öneririm. 11. sınıfın dediği şeyler tehdit, bir şey yapamaz. İtiraf sayfası açmak yasak değil ama olmamalı. Önceki yıl bizim okulda bu yüzden birisi okuldan atıldı mesleğe gidiyor şimdi.

Hocaya eğer şikayet edilirse ve umursanırsa dava bile açılabilir.

Günümüzde VPN kullanmak siber polislerin suçu bulmasına engel değil yine ceza alır bulunur.
Hocam tonlarca halt yemiş adamlar var, Bu sitede bile siber suç işlemiş yüzlerce adam var onlara dahi bir şey olmadı emin olun bunada olmaz, Yani altı üstü bir ifşa sayfası için ugraşmazlar.

1 Ve her şeyi geçtim bu kişi 18 den küçük en fazla okul değiştirir.
2 Dediğim olayı yapar ise okulun dava açma gibi bir hakkı bulunmamakta.

Tecrübeyle sabit arkadaşlar :D

Hocam tonlarca halt yemiş adamlar var, bu sitede bile siber suç işlemiş yüzlerce adam var onlara dahi bir şey olmadı emin olun bunada olmaz, yani altı üstü bir ifşa sayfası için ugraşmaşlar.

Uğraşabilirler uğraşmayadabilirler ama şikayet edilirse ve bu durum kanıtlanırsa okulda mutlaka ceza alır ama mahkemedede uğraşabilirler.

Durum çok ciddi ve mahkemeye verilirse konu sahibinin hayatı biter.

Sizin okul uğraşmadı diye her okul uğraşmayacak diye bir kural yok.

Uğraşabilirler uğraşmayadabilirler ama şikayet edilirse ve bu durum kanıtlanırsa okulda mutlaka ceza alır ama mahkemedede uğraşabilirler.

Durum çok ciddi ve mahkemeye verilirse konu sahibinin hayatı biter.

Sizin okul uğraşmadı diye her okul uğraşmayacak diye bir kural yok.

Hocam neden sürekli aynı şeyleri yazıp duruyorsunuz konu sahibi anlamıştır bence boşuna yazıp insanları korkutmaya gerek yok soruya gelecek olursak aynı şekilde bizim okulumuz içinde bir itiraf sayfası açılmıştı ve hesap sahibini bulmuşlardı ama bir şey yapmadılar sadece hesabı kapattırdılar yani ortada öyle aman aman ciddi bir şey yok hesabı kapattıysanız uğraşacaklarını düşünmüyorum.

Hocam neden sürekli aynı şeyleri yazıp duruyorsunuz konu sahibi anlamıştır bence boşuna yazıp insanları korkutmaya gerek yok soruya gelecek olursak aynı şekilde bizim okulumuz içinde bir itiraf sayfası açılmıştı ve hesap sahibini bulmuşlardı ama bir şey yapmadılar sadece hesabı kapattırdılar yani ortada öyle aman aman ciddi bir şey yok hesabı kapattıysanız uğraşacaklarını düşünmüyorum.

Sizin okul uğraşmamış olabilir ama her okul aynı değil.

Zaten dava etmeme ihtimalide var ama eğer okul uğraşırsa konu sahibi davalık olur diyorum ve eğer davalık olursa konu sahibinin hayatı biter.

9.sınıfım ve bu sabah okul hakkında itiraf sayfası açtım. Sadece bir arkadaş coğrafya hocasından nefret ediyorum diye itiraf etti bende ismi gözükmeyecek şekilde paylaştım. Şimdi 11. sınıf bana yazdı SS aldım ve yarın yanıma gelmezsen hocaya veririm dedi. İsmim falan gözükmüyor. Ben olduğuma dair hiçbir şey yok. Başıma bir şey gelir mi hocaya verirse?

Anlamıyorum, neden böyle bir sayfa açma gereği duydun ki?

Sizin okul uğraşmamış olabilir ama her okul aynı değil.

Zaten dava etmeme ihtimalide var ama eğer okul uğraşırsa konu sahibi davalık olur diyorum ve eğer davalık olursa konu sahibinin hayatı biter.

Gerçekten katılıyorum, liseden açığa geçmeden önce bu olayın aynısını yakın bir arkadaşımda yaşadım bütün okulu aradık onu bulmak için gerçekten komik değil bu itiraf sayfaları insanlar sevmediği bir şeyi itiraf etmiyor ya da akla yatan mantığa yatan bir konu açılmıyor hep gördüğüm şeyler sevgili aramak, insanların dış görünüşüyle dalga geçmek ve daha kendinin bile bilmediği bir bilgiyi insanlara ifşalanması bunlar çok saçma eğer benim lisemdeki gibi bu konudan rahatsız olan bir öğretmen müdür ne bileyim okul şikayetçi olma ihtimalide yüksek.

Geri
Yukarı