Okul kantininden yemek yiyor musunuz?

Kazık olan bir kantinden neden yemek yiyeyim ki? 12TL içinde döner olmayan sözde döner satan bir yer dostum. Bir de öğle arasında herkesin kıtlıktan çıkmış gibi saldırması, gidip bir bakayım dedim ne kadar çok insan var diye yemek satan ablanın nur yüzünü göremedim.

3 TL olan sandviç 7 TL olmuş dışarıdan alıyorum veya okuldan döndükten sonra kahvaltımı yapıyorum.

Merhaba arkadaşlar, bugün merak ettiğim bir soru var. Okulda kantine gidip bir şey alıyor ediyor musunuz? Geçen kantin fiyatlarına baktım 10 liraya köfte ekmek var. Aldım arkadaşlarla içinde 3 tane köfte yeşillik ve ketçap var düşündüm yani 10 lira buna veren biri var mı?
Sanırım evden yemek getirme dönemi geri gelecek. Kantinden pahalı olarak görüp aldığımız üründen bile verim alamıyoruz. Adamda kar etmek istiyor. Mecburen kısıtlı ürün kullanıyor. Ben yıllardır kaplarımı yanımda taşıyorum. Hem maddi olarak hemde sağlık olarak verim alıyorum.

Kantinde geçen 10TL'ye döner alayım dedim. Bildiğiniz tavuk aromalı ekmek idi. Bu kadar dönerden uzak bir şey görmemiştim, hadi yemek sipariş ediyorduk okula düzgün döner yerlerinden 10-12 TL'ye, artık telefon da yasak siparişte edemiyoruz.

Geri
Yukarı