Okul kıyafeti giyilmedi diye uzaklaştırma alınabilir mi?

Sadece okul arşivinde kalmıyor. İleride hayatınız boyunca orada kalacak.

Yahu kardeşim işte bana çıkartmadı diyorum :D Kaldı ki çıkartmayacak da zaten kamu malına zarar gibi disiplin suçu olunmadığı sürece. Kamu malına zarar cezasını da müdür yardımcısı gerekli merci kurumlara aktarır genelde. O da okulluk değil yani doğrudan adli sicil kaydına işleniyor. Ezbere konuşmayın yahu.

Bu doğru bu arada. İleride size sıkıntı çıkarır.

Aynen kanka okul kıyafeti giymedi diye işe almayacaklar değil mi siz bu hocaların her dediğine inanıyorsunuz adamın kafası esmiş takılmış çocuğa öyle şey var mı oh kafasına göre istediğine uzaklaştırma veriyor böyle bir dünya yok şimdi sen teşekkürü falan da bir şey sanıyorsundur 😀 çok saçma bir şey yapmadığın sürece ileride karşına çıkmaz. Törene bile gitmesine gerek yok resmi tatil zaten. Hem adamı tatilden kaldırıp getiriyorlar hem de üstü kirli diye uzaklaştırma veriyor oh ne ala dünya.

Aynen kanka okul kıyafeti giymedi diye işe almayacaklar değil mi siz bu hocaların her dediğine inanıyorsunuz adamın kafası esmiş takılmış çocuğa öyle şey var mı oh kafasına göre istediğine uzaklaştırma veriyor böyle bir dünya yok şimdi sen teşekkürü falan da bir şey sanıyorsundur 😀 çok saçma bir şey yapmadığın sürece ileride karşına çıkmaz. Törene bile gitmesine gerek yok resmi tatil zaten. Hem adamı tatilden kaldırıp getiriyorlar hem de üstü kirli diye uzaklaştırma veriyor oh ne ala dünya.
Uyarı yapılmadan direkt bu şekilde yapılırsa hatalıdır. Benim için başarı önemli evet kendi gözümde "Teşekkür Belgesi" kötüdür. Okul hayatım boyunca da hiç almadım. Sizin için iyidir ben onu bilemem. İleride büyük şirketlerde işe girerken en ufak detayın bile sizi etkileyebileceği için benim için o da önemli. Veyahut resmi bir yerde sicilinizde bulunur. Belki ufak bir sebeptir ama insanların gözünde kurallara uyumsuz görünürsünüz. Zaten okullarda belirlenen formanın giyilmesi kuraldır.

Adam öldürmediğin, silah getirmediğin, birini bıçaklamadığın sürece istersen 20 tane ye hiç bir şey olmaz. İşe girerken okul cezalarını soran hiç bir yer görmedim denk gelmedim.

Uyarı yapılmadan direkt bu şekilde yapılırsa hatalıdır. Benim için başarı önemli evet kendi gözümde "teşekkür belgesi" kötüdür. Okul hayatım boyunca da hiç almadım. Sizin için iyidir ben onu bilemem. İleride büyük şirketlerde işe girerken en ufak detayın bile sizi etkileyebileceği için benim için o da önemli. Veyahut resmi bir yerde sicilinizde bulunur. Belki ufak bir sebeptir ama insanların gözünde kurallara uyumsuz görünürsünüz. Zaten okullarda belirlenen formanın giyilmesi kuraldır.

İş veren şöyle mi diyecek aa bu adam forma giymemiş ya bunu çalıştıramayız🤣🤣
Hocalar seni nasıl korktuysa artık buna bile inanıyorsun millet neler neler getirip neler neler yapıyor okulda ayakta uyuyorsunuz 😀 sana kalsa adam sigara içerken yakalansa idam ederler bile dersin.

İş veren şöyle mi diyecek aa bu adam forma giymemiş ya bunu çalıştıramayız🤣🤣
Hocalar seni nasıl korktuysa artık buna bile inanıyorsun millet neler neler getirip neler neler yapıyor okulda ayakta uyuyorsunuz 😀 sana kalsa adam sigara içerken yakalansa idam ederler bile dersin.
Şurada yazdığımız iki cümleden çıkarımlar yapmaya ne kadar bayılıyorsunuz. Bunun korkmak ile alakası yok. Bu düzeni ve tertibi sağlamaktır. Sana forma giymedi demez, bu kurallar uymuyor der. Ve sicilde olacağı için bunu bir seferlik değil de sürekli hale getirdiğinizi düşünürler.

Geri
Yukarı