Okul Nakil

Grapis

Kilopat
Makaleler
4
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar 10. sınıfa gidiyorum. Pazarlama okuyorum ama bölümümü hiç sevmiyorum bana çok uzak geliyor. Şuan 11. sınıfa geçmeden nakil olmayı düşünüyorum. Ama Anadolu lisesine nakil olacağımdan derslerin zor gelmesinden korkuyorum. Anadolu lisesinde okuyan yada nakil olan varsa yardımcı olabilir mi ?

Şahsen benim bulunduğum liseye nakil gelen çoğu arkadaşımın başarısı pek iç açıcı değil. Ama bunun zorlukla alakalı olduğunu düşünmüyorum. Tamamen çalışmak ve eskiden kalma çalışmama alışkanlığını yenmek ile alakalı bir durum. Eğer "Eksiklerimi yaz tatilinde gideririm." diyorsan ve tam anlamıyla çalışırsan bir sakınca olduğunu düşünmüyorum. Zor ve riskli bir karar ama sevmiyorum diyorsan bence buna değer tabi çalışırsan.

Hocam zaten 1 ay kalmış okulların kapanmasına. Eğer olursa seneye değiştiririm. Olmazsa üniversitede Allah nasip ederse Hukuk okumak istiyorum. Çalışma konusuna gelince sınıfın en çalışkanlarındanım diyebilirim.

Seneye gidersin diye düşünmüştüm ben de zaten. Madem çalışıyorsun, başarılar dilerim o zaman. :) Bu arada ben de 10. sınıfa gidiyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı