Okul nakile izin vermiyor

Yer
Colombia,Medellin
Daha fazla  
Arkadaşlar ben 11.sınıfa geçtim virüs nedeniyle 10 gündür okula gidemiyorum bu arkadaşla beraber anlaştık onun okuluna imam hatibe nakil verdim. Arkadas da nakil vermiş başka okula benim eski gittim okulda da kontenjan açılmış o okula geri gidemiyorum, nakile izin vermiyor. Sebebi nedir?

Arkadaşlar ben 11.sınıfa geçtim virüs nedeniyle 10 gündür okula gidemiyorum bu arkadaşla beraber anlaştık onun okuluna imam hatibe nakil verdim. Arkadas da nakil vermiş başka okula benim eski gittim okulda da kontenjan açılmış o okula geri gidemiyorum, nakile izin vermiyor. Sebebi nedir?
Virüs nedeniyle okula gitmemezlik yapamazsın, rapor vermezler. Tembellik mi yapıyorsunuz? Yoksa virüse mi yakalandınız?

Virüs nedeniyle okula gitmemezlik yapamazsın, rapor vermezler. Tembellik mi yapıyorsunuz? Yoksa virüse mi yakalandınız?

Hocam virüse yakalandim.

Hocam Süper Lig'den 2.lige düşmüş bir takım sence tekrar Süper Lig'e çıkmak için başvursa çıkartırlar mı? Çocuk oyuncağı mı bu?

Kardesim can sıkıntısından almadim herhalde. Mecbur bu okula girmem lazimdi ve kontenjanlar doluydu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazı liselerde alan seçimi yapıldıktan ve alana göre yerleştikten sonra aynı okul türü dışında hiçbir okula nakil yapamazsın. Misal, 10.sınıfta Anadolu lisesinden meslek lisesine geçtin; daha sonra da 11.sınıfta Anadolu lisesine nakil yapmak istedin. Maalesef bu mümkün değil, ancak özel liseye geçip oradan da istediğin okula gidebilirsin.

Hocam virüse yakalandim.

Kardesim can sıkıntısından almadim herhalde. Mecbur bu okula girmem lazimdi ve kontenjanlar doluydu.
Açık öğretime geç, okulda boşuna vaktini harcama. Sınava açık öğretimden hazırlanırsın, açık öğretime geçtiğinde her gün okula giderek harcayacağın 7 saatlik bir zaman tamamen sana kalıyor ve bu zamanı kendi çalışmalarına göre ayarlayabilirsin yani istediğin derslere ağırlık verebilirsin ve açık öğretim sınavları aşırı basit, performans notu derdi yok. Zaten haftada toplam 6 saat matematik dersi görüyorsun, açık öğretime geçince her gün 7 saatlik bir zaman sana kalıyor bilemem anlatabildim mi. Beden eğitimi, Arapça gibi saçma sapan derslere girmek zorunda kalmazsın ayrıca. @375973 hocam bu konuda daha bilgili.

Yeni konular

Geri
Yukarı