Okul sırasında veya koltukta uyuyunca midemde biriken gaz

drogbaformalı

Decapat
Bunu ilk okulda fark ettim. Uykum olduğunda sırada 5-15 dk uyursam midem de gaz birikiyor ve sonrasında 4-5 defa dolu bir şekilde geğiriyorum ama öyle sesli değil çok sessiz bir şekilde. Bunu bir de son 3 gündür fark etmeye başladım. Canlı ders varken uyuklayabiliyorum, uyuma şeklim dirseklerim dizlerimi birleştiriyor kafamı dizlerimin üstüne koyuyorum. Böyle uyuduktan sonra tekrar uyanırsam 5-10 kez daha sessiz bir şekilde geğiriyorum. Uyanınca sanki mideme bir şey çökmüş gibi hissediyorum. Sizce sebebi nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Önecilkle burası teknoloji temelli bir site. Sağlık bölümü çok iyi iş yapmıyor.
Robotsanız belki daha iyi yardımcı oluruz.

Asıl merak ettiğim bu size nasıl bir sorun teşkil ediyor?
Öncelikle burası alay etme temelli OLMAYAN bir site. Sağlık bölümü az da olsa iş yapıyor.
Eğer ilgilenmiyorsanız veya dalga geçecekseniz lütfen yazmayınız.

Asıl merak ettiğim, bu konu sizi neden rahatsız ediyor ?

Öncelikle burası alay etme temelli OLMAYAN bir site. Sağlık bölümü az da olsa iş yapıyor.
Eğer ilgilenmiyorsanız veya dalga geçecekseniz lütfen yazmayınız.

Asıl merak ettiğim, bu konu sizi neden rahatsız ediyor?
Dalga geçmedim? Fazla alıngansın adam gibi düşünmeden bana sallıyorsun.

Konudan rahatsız değilim adam gibi bir soru sordum ama cevap alamadım.
Sana sadece sağlık kısmı çok iyi iş yapmıyor haberin olsun anlamında mesaj yazdım.

Dalga geçmedim? Fazla alıngansın adam gibi düşünmeden bana sallıyorsun.

Konudan rahatsız değilim adam gibi bir soru sordum ama cevap alamadım.
Sana sadece sağlık kısmı çok iyi iş yapmıyor haberin olsun anlamında mesaj yazdım.

Yazı yoluyla duygularını anlayamam ki :(. Özür dilerim yanlış anlamamdan dolayı.

Uyandığım da karnım çok şiş oluyor :D, yani rahatsızlık vermese de sebebini merak ediyorum sadece, çünkü hiçbir arkadaşım, ailem veya akrabalarım da olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı