Okul tuvaletinde kamera var mı?

Bu yaptığı şeyi meşrulaştırmaz ama evet. Parasını o ve ailesi normalin üzerinde vergi verip ödüyor.
+Anne baba parası yiyip yemediğini nasıl anladığından emin değilim. Çocuk burada bir soru sormuş. Cevabını bilmiyorsan yazma, biliyorsan da sonuna yanlış bir şey yaptığını ekleyebilirsin.

Yüksek ihtimalle kamera yoktur eğer varsa da suçtur zaten.

Kanka herhalde yanlış yorumu ekledin. Yazdığınla benim yorumum arasında hiç alaka bulamadım.
E dostum senin de suç işlemekten endişen yok, yakalanmaktan endişen var, müdüre dürüst olman daha iyi olacaktır, çünkü gerçekten bir kamera var ise o kısmı görebilen yalan söylemekte suçuna ek ceza bindirebilir.

Hem tuvalet kırmak nedir ki, o tuvaleti kullanmak zorunda kalan insanlar mevcut. Sinir sorunları vs yaşıyorsan, ya da herhangi bir sorun yaşıyor isen seni bunları yapmaya iten psikolojik yardım almaya çalış, özel bir psikolojik yardım almak biraz para olsa da bu olmadı devlette de daha uygun şekillerde psikolojik yardım alabilirsin yine.

Tuvaletin direkt içini gösteren yerlere kamera konmayabilir ama tuvaletin dışını, elini yıkadığın yerleri vs gösteren bir kamera olabilir diye biliyorum bende şahsen, ki bu bilgi yanlış olabilir.

Zaten kırdıktan sonra nasıl korkmuşsa direkt foruma yeni katılıp hemen bu konuyu açmış. Öfkeyle kalkan Technopat Sosyal'e uğrar :D

E dostum senin de suç işlemekten endişen yok, yakalanmaktan endişen var, müdüre dürüst olman daha iyi olacaktır, çünkü gerçekten bir kamera var ise o kısmı görebilen yalan söylemekte suçuna ek ceza bindirebilir.

Hem tuvalet kırmak nedir ki, o tuvaleti kullanmak zorunda kalan insanlar mevcut. Sinir sorunları vs yaşıyorsan, ya da herhangi bir sorun yaşıyor isen seni bunları yapmaya iten psikolojik yardım almaya çalış, özel bir psikolojik yardım almak biraz para olsa da bu olmadı devlette de daha uygun şekillerde psikolojik yardım alabilirsin yine.

Tuvaletin direkt içini gösteren yerlere kamera konmayabilir ama tuvaletin dışını, elini yıkadığın yerleri vs gösteren bir kamera olabilir diye biliyorum bende şahsen, ki bu bilgi yanlış olabilir.

En soldaki pisuvar duvarını kırdım yanında tuvalette yoktu okulun işine geldi sonrada öbür katlarda da öbür pisuvar olmayan pisuvar duvarlarını kırmışlar.

Okul idarelerinin her sınıfta onur öğrencisi bulunur normalde. Muhbir yani. Onlara sorarlar büyük ihtimalle. Tuvalet ve sınıfta kamera olamaz. Bunu yapan suç işler, başı belaya girer. İçiniz rahat olsun. Koridordaki kameraları kasdetmiştir idareci.

Yeni konular

Geri
Yukarı