Okul yönetimi bilgisayarımı izliyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ZalimAga27

Decapat
Yer
Samanyolu
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle herkese merhaba. Ben özel bir okulda okuyorum. Olayların başlaması 5 ay öncesine dayanıyor.

Normal bir şekilde günüme devam ederken müdür yardımcısı beni aradı. Beni bilgisayarımla ilgili uyardı. Ben 1 ay boyunca bunu nasıl bildiğini düşündüm. Zaman içinde bilgisayarımda bazı değişikler fark ettim. Biz canlı derslere girmek için farklı bir program kullanıyoruz ve bu program bilgisayarımın %53 kadarlık bir kısmını kullanıyor. Bunun çok fazla olduğunu düşündüm. Sonraki günlerde benim ekran fotoğrafı almamama rağmen bilgisayar kendi ekran fotoğrafını almaya başladı. Sonraki günlerde SmartScreen uyarı verdi. Benim şüphelerim iyice kabarmıştı.

Arkadaşlarıma bu konudan bahsedince çoğu bana inanmadı. Sonra bu belirtilerin başka arkadaşlarımda da olduğunu öğrendim. Ailemin okulun bizi izlediğinden haberi var ama ben bundan çok rahatsızlık duyuyorum. Yaşım daha reşit değil. Herhangi bir şey yapabilir miyim? Kaspersky taramalarından da bir şey çıkmıyor. Hukuki işlem başlatabilir miyim? Lütfen yardımcı olun. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı