Okul Yurdu İçin Tavsiyeler

C Callahan

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İst
Ben yarın 9. Sınıf olacağım ve okulum uzak olduğu için yurtta kalacağım ama sorun şu ki ben geceleri geç uyuyabiliyorum. Yurdun yatış saati 22.30 ve ben tek başıma (ailem olmadan) bir yerde kalınca çok tedirgin oluyorum. Korktuğumdan değil ama ailemin başına bir şey gelecek diye korkuyorum. Dütfen dalga geçmeden tavsiye yazın ne yapacağımı bilemiyorum. Erken yatmak için ne yapabilirim ve de kendimi nasıl rahatlatabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir süre yurtta kaldım. Hayatımın en berbat zamanlarıydı. Yatış saati 22.00'dı. Ben gece 00.00'a kadar üstümdeki ranzanın demirini seyrediyordum. Sıcaktan sahanda yumurta olmayı geçtim, dışarıda bir hayatın olduğuna dair seslerin, renklerin gelmesi ve senin onlara ulaşamaman, intihar sebebi gibiydi vallaha.

Allah kurtarsın kardeşim, başka bir şey diyemiyorum, yaşayan bilir bu lanet ortamı.

Anne babalar, çocuğunuzu yurda vermek gibi bir salaklık yapmayın mecbur kalmadıkça. Her zaman alternatif vardır, vermeyin direkt.

Son düzenleme:
Bir süre yurtta kaldım. Hayatımın en berbat zamanlarıydı. Yatış saati 22.00'dı. Ben gece 00.00'a kadar üstümdeki ranzanın demirini seyrediyordum. Sıcaktan sahanda yumurta olmayı geçtim, dışarıda bir hayatın olduğuna dair seslerin, renklerin gelmesi ve senin onlara ulaşamaman, intihar sebebi gibiydi vallaha.

Allah kurtarsın kardeşim, başka bir şey diyemiyorum, yaşayan bilir bu lanet ortamı.

Anne babalar, çocuğunuzu yurda vermek gibi bir salaklık yapmayın mecbur kalmadıkça. Her zaman alternatif vardır, vermeyin direkt.
ilgilendiğin için teşekkür ederim ama pek iç açtığın söylenemez 😀 şu an içimde savaşlar oluyor yarın geceyi düşünmek istemiyorum😣😖

Aslında siz biraz şanssız olabilirsiniz bizim okulun yurdundakiler bizden daha rahat olduklarını iddia ediyorlar.

Ben yarın 9. sınıf olacağım ve okulum uzak olduğu için yurtta kalacağım ama sorun şu ki ben geceleri geç uyuyabiliyorum. Yurdun yatış saati 22.30 ve ben tek başıma (ailem olmadan) bir yerde kalınca çok tedirgin oluyorum. Korktuğumdan değil ama ailemin başına bir şey gelecek diye korkuyorum. Dütfen dalga geçmeden tavsiye yazın ne yapacağımı bilemiyorum. Erken yatmak için ne yapabilirim ve de kendimi nasıl rahatlatabilirim?

Ben 2 hafta önce başladım yurda. Biz istediğimiz zaman uyuyoruz ama büyükler oğlum yatın la veya uyuyanlar var sessiz olun diye bağırıyorlar :D.

Geri
Yukarı