Okula Gidip Gelmek İçin Bisiklet Önerisi

Boran Dilbilir

Hectopat
Daha fazla  
Bisikletlerin markası parçası hangisi iyi bilmiyorum ama okula gidip gelmek için bisiklet almak istiyorum, limit 500 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Saraçhaneyi gezmelisin biraz da fikir edinirsin.Gideceğin yol düzse pedalı çevirince giden birşey alsan da yeter. Rampa inip çıkıcaksan alıcağın bisikletin bütün vitesleri geçiyor mu abandığın zaman boşa düşüyor mu pedallar bunlar önemli olanlar.Gerisi önemli değil fren olarak zaten 500 tlde v fren gelir ayarı kolaydır işini görür.

Eğer dağlı taşlı yollarda gideceksen bisikletin yaylı olması lazım, dağ bisikleti olması lazım ve viteslerin boşa düşüp düşmemesi kolay bir şekilde vitesten vitese geçilmesi önemli. Ama normal düz bir yolda gideceksen klasik bisikletleri öneririm. Kaliteli bisikletler istiyorsan Bianchi ve Salcano gibi bisiklet markalarına göz atabilirsin ben her zaman yaylı bisikley öneririm ama senin zevkine kalmış şimdiden hayırlı olsun.

Btwin rr bakabilirsin , veya hiç önermesem'de kron , Salcano gibi 2. El bisikletlere bak . Eski bisikletler 200-300 den başlıyor 2. El bisikletçileri dolaş . Ve çift amartisör alma .

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı