Okula gitmeden özürsüz devamsızlıklar özürlüye nasıl geçirilir?

Iskenderun

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Iskenderun
Kolay gelsin.

Okula gitmeden özürlü devamsızlıkları nasıl özürlüye geçirtebilirim? CİMER'e velimin hesabıyla yazsak falan, okula iletilip, oradan da okul özürsüzleri özürlüye geçirir mi? Veya ben okuldan kağıdı alsam, imzalayıp getirmemiz mümkün müdür?

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE.

Bazı okullar kağıt veriyor ama bunun için yine okula gitmeniz lazım. Kısacası yapamazsınız.
Zaten çok yasal bişey değil, cimerlede halledilmez.

Bazı okullar kağıt veriyor ama bunun için yine okula gitmeniz lazım. Kısacası yapamazsınız.
Zaten çok yasal bir şey değil, CİMER'le de halledilmez.
Hocam biraz yanlış anlatmışım. Velim okula gitmeden özürlüye geçirttirmek istiyorum. Bugün müdür yardımcısının odasına bir gidip kağıt isteyeceğim. Belki verir.

Hocam biz evde dilekçe yazsak, ben götürsem olmaz mı?

Hocam biraz yanlış anlatmışım. Velim okula gitmeden özürlüye geçirttirmek istiyorum. Bugün müdür yardımcısının odasına bir gidip kağıt isteyeceğim. Belki verir.

Hocam biz evde dilekçe yazsak, ben götürsem olmaz mı?
Resmi dilde dilekçe yazsın veliniz en alt kısmına okula gelemeyeceğini belirtsin. Teyit amaçlı numara bıraksın zaten %90 aramıyorlar. :D

Resmi dilde dilekçe yazsın veliniz en alt kısmına okula gelemeyeceğini belirtsin. Teyit amaçlı numara bıraksın zaten %90 aramıyorlar. :D
Peki siz yaptınız mı hocam? Kabul ediyorlar mı? Resmi dille dilekçe yazsak falan. Çünkü okulda da bir dilekçe verip onu imzalatıyorlar. Bir fark olmaz.

Peki siz yaptınız mı hocam? Kabul ediyorlar mı? Resmi dille dilekçe yazsak falan. Çünkü okulda da bir dilekçe verip onu imzalatıyorlar. Bir fark olmaz.

Bizde vermiyorlar mesela, çok çok istisna olmadan vermezler büyük ihtimalle. Veli imzası taklit edilebildiği için. Sizde de sanırım veli gelmeden silmezler.

Çok devamsızlık yaptın ve annenin haberi mi yok :D

Tabii ki yaptım. Resmi gazetede yayınlanan bir dilekçe örneği vardı o şekilde bir dilekçe yazarsan işleme almak zorundalar.

Bizde vermiyorlar mesela, çok çok istisna olmadan vermezler büyük ihtimalle. Veli imzası taklit edilebildiği için. Sizde de sanırım veli gelmeden silmezler.

Çok devamsızlık yaptın ve annenin haberi mi yok :D

Evet taklit olayı olduğundan dolayı bazı okullar kale almıyor. Fakat velinizin bilgisi varsa sonuna kadar hakkınız olduğunu unutmayın.

Geri
Yukarı