Okula verilen dilekçe yok sayılırsa ne olur?

Taylan Dinler

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Müzisyen
Arkadaşlar, selam. Dün hocaya sınava girmeyeceğimi, dilekçe verdiğimi ama bir bilgilendirme yapılmadığını söyledim. Bu, 4-5 kere oldu. Sınıf grubunda dilekçe atanların adını-soyadını paylaşacağım dedi ve paylaşmadı. Ben de pazar gecesi yarın sınav olduğunu bilerek tedirgin oldum ve gece mesaj yazdım (aramadım). O da laf atıp engelledi. Sabah hocalar dilekçe göndermemişsin deyip beni uyardılar. Dilekçe vermiştim halbuki.

Ekran görüntüleri_20210524-231032.png

Şimdi bu hoca yüzünden sınavlara girmemiş görünürsem bunu MEB'e şikayet edebilir miyim?
@İmperceptible komik bir şey mi var?

Son düzenleme:
Şu hocalarda ki egoyu anlamıyorum ya. Senin işin zaten öğrencinin sorusunu cevaplamak. Madem geç olduğunu düşünüyorsun yat sabah cevap ver. Şikayet edebilirsin.
Bence de. Ve daha önceden aynı şey hocanın olmadığı goygoyların olduğu grupta başıma gelmişti. Hocanın dediği şey şu; Sessize al görmemezlikten gel. Kendisi şu anda bunu yapsaydı hiç bir sorun olmazdı. Yaşlı başlı adamın yaptığı şeylere bak Hey allahım!

Ulaştılar zaten. Bin kere sordum, "Hocam, dilekçem gitti mi, sayıldı mı?" siye ama görüldü atıyor, bakmıyor, cevap vermiyor. En sonunda da engelleyip trip atıyor.

Sen dolduruyorsun zaten dilekçeyi? Sınava gireceğini, girmeyeceğini belirtmedin mi?
Evet belirttim ama haber vermeleri lazım. Babam bizzat aradı dilekçeyi göndermişse sıkıntı olmaz dedi. Sabahleyin haber geldi Taylan neden sınava gelmedin diye!
Bu kadar önemli bir şeyi tabii ki sorgulayacağım. O sınavlara G girilirse sınıfta kalırım ki bu lise! Ortaokul değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı